Wrocław

Jacek Skorupski

  • Moja specjalność: Kocham slalom. Poznawanie i trenowanie nowych tricków zajmuje mi większość wolnego czasu, choć nie stronię też od jazdy miejskiej czy speed slalomu. W mojej pracy instruktorskiej kładę mocny nacisk na różnorodność przekazywanych technik - dobry rolkarz, to uniwersalny rolkarz. Chętnie nauczę Cię tricków na kubeczkach, ale zwrócę również uwagę na poprawną pozycję w jeździe i pokażę jak bezpiecznie pokonywać miejskie przeszkody.
  • Poza rolkami: Od lat interesuje mnie psychologia, którą studiuję na Uniwersytecie Wrocławskim. Wiedza zdobyta na uczelni pomaga mi bezpośrednio w pracy z ludźmi, która, obok rolek, jest moją największą zajawką.
  • Osiągnięcia: Zdobycie uprawnień instruktora sportów wrotkarskich, nadawanych przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich. Jestem również zawodnikiem Amatorskiej ligi slalomowej I Love Rolki, w których to zawodach wielokrotnie zajmowałem miejsca na podium.
  • Sam o sobie: Od dziesięciu lat mieszkam i uczę się we Wrocławiu. W naszym mieście aktywnie działam na rzecz środowiska rolkarskiego. Moim największym marzeniem jest uczynienie ze stolicy dolnego śląska stolicą polskiego rolkarstwa.