Jacek Skorupski

Wrocław
 • Sam o sobie: Jestem instruktorem i założycielem szkółki Wrocław Rolkuje, gdzie prowadzę zajęcia dla dzieci i dorosłych. W 2018 roku założyłem pierwszą sekcję slalomową w naszym województwie, która doczekała się Mistrza Polski freestyle slalom! W dalszym ciągu prężnie działam, ucząc, organizując i po prostu ciesząc się jazdą na rolkach.
 • Moja specjalność: Freestyle Slalom oraz jazda miejska.
 • Poza rolkami: Jestem certyfikowanym psychologiem, ze specjalnością psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży. Wiedza zdobyta na uczelni pomaga mi bezpośrednio w pracy z ludźmi, która, obok rolek, jest moją największą zajawką. Interesuję się filmem oraz językami. Zapraszam na zajęcia w języku angielskim i rosyjskim!
 • Osiągnięcia:
  Instruktorskie:
  Certyfikat instruktora jazdy na rolkach PZSW
  Certyfikat instruktora freestyle slalom PZSW

  Trener:
  Osiągnięcia uczniów: Olafa Pankiewicza (Mistrz Polski Freestyle Slalom, 4 miejsce Paris Slalom Freestyle Cup 2022, 6 miejsce w klasyfikacji gen. Pucharu świata 2022, 7 miejsce na Mistrzostwach Europy 2021), Hanny Guzińskiej (brązowy medal Mistrzostw Polski 2021), Kingi Masłowskiej (4 miejsce na Mistrzostwach Polski 2021, wygrana ALS 2021)

  Zawodnik:
  5 medali Mistrzostw Polski Freestyle Slalom, w tym podwójne wicemistrzostwo Polski 2021, 14 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu świata 2021

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »

Jacek Skorupski