Paulina Cwynar

Trójmiasto
  • Moja specjalność: Swoją przygodę z rolkami zaczęłam stosunkowo niedawno. Szybko złapałam rolkowego bakcyla i zakochałam się w rolkach bez pamięci! :) Najbliższy mojemu sercu jest freestyle slalom, w którym cały czas szlifuję swoje umiejętności. Ogromną frajdę również sprawia mi jazda FSK. W szkółce uczę głównie dzieci, bo mam z nimi świetny kontakt, a oprócz tego głowę pełną pomysłów jak w kreatywny sposób prowadzić zajęcia i uczyć poprzez świetną zabawę!
  • Poza rolkami: Aktualnie poza rolkami to głównie… rolki :) Ale z takich moich wieloletnich pasji to przede wszystkim jazda konna. Konie są w mojej rodzinie od bardzo wielu lat i są mi bardzo bliskie. Najlepszy sposób na relaks i obcowanie z przyrodą to przejażdżka konna po lesie.
    Kolejna rzecz - podróże... Rolkowe podróże! Zwiedzanie każdego nowego miejsca jest nieporównywalnie lepsze, kiedy zwiedzam je na rolkach! Oprócz tego muzyka, która towarzyszy mi praktycznie bez przerwy, a w długie zimowe wieczory dobra książka, ciepła herbata i koc. :)
  • Osiągnięcia: Moim osobistym malutkim sukcesem, było ukończenie maratonu na rolkach, zwłaszcza, że zapisałam się na niego jeżdżąc na rolkach raptem 4 miesiące! Po za tym osiągnięciem jest dla mnie każdy mój uczeń, który pod moim okiem stawiał pierwsze kroki na rolkach, i w którym udało mi się zaszczepić rolkową pasję. To najlepsza nagroda za ciężką pracę i zaangażowanie, które w to codziennie wkładam!
  • Sam o Sobie: Zodiakalny Byk w pełnej krasie! Zawsze z własnym zdaniem, uparta, ambitna, obieram sobie cele, do których nieustannie dążę. Odważna - bo mama zawsze mi mówiła, że do odważnych świat należy! Pełna pomysłów i energii. Człowiek z misją - jeśli na coś się uprę, to żadna siła mnie od tego nie odciągnie. :) Otwarta, spontaniczna, zawsze uśmiechnięta!

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »

Video