Patryk Przyczyna

Warszawa
 • Moja specjalność: W I Love odpowiedzialny jestem za naukę dorosłych. Prowadzę zarówno lekcje dla osób, które pierwszy raz zakładaja rolki, poprzez tych którzy już jeżdzą, po zaawansowanych, którzy chcą podnieść swój poziom. Jako pasjonat staram się zarazić rolkową chorobą wszystkich moich uczniów - na razie skutecznie :) Ponieważ wymagam dużo od siebie, moje ambicje mają też przełożenie na lekcje, które prowadzę. Podobno jest ciężko... ale adepci polecają mnie kolejnym osobom :) W końcu zwycięzców o metody się nie pyta..
  Oprócz tego organizuję nieskobudżetowe wyjazdy rolkowe po europejskich metropoliach. Czy nie fajnie jest, gdy w Polsce pada śnieg, pojeżdzic po zalenej słońcem Barcelonie? Aktualną ofertę znajdziecie na www.flyandroll.pl
 • Poza rolkami: W zasadzie odkąd pamiętam wiodłem aktywny tryb życia i jakoś nie przewiduję aby miało się to kiedykolwiek zmienić. Najpierw ćwiczyłem koszykówkę w AZS, później 6 lat treningów karate w Klubie Karate Kyokushin, nastęnie golf, aż poznałem rolki i.. podporządkowałem im całe życie. W zimie (której serdecznie nienawidzę) jestem morsem. Jestem też członkiem elitarnej grupy Łowców Niewygód. Jeżdżę na motocyklu tam, gdzie mówią aby nie jeździć - gdyż można nie wrócić. Podczas moich wypraw gardzę luksusami. Spię w namiocie (nawet w zimie), rozpalam ogień krzesiwem i omijam asfalt. Ostatnio zafascynował mnie świat kettelbell więc.. zacząłem aktuwnie ćwiczyć technikę i .. przygotowywać się do egzaminu na instruktora.
 • Osiągnięcia: 4 kyu w Karate Kyokushin, jednak umiejętności wyniesionych z treningów staram się nie używać podczas prowadzonych przeze mnie lekcji :P Handicap 17 w golfie. Nie posiadam rolkowych osiągnięć na zawodach
  jak większość ekipy I Love Rolki, jednak uważam że poziom jaki reprezentuję przez stosunkowo krótki okres jazdy jest.. zadowalający.. Jeżdzę praktycznie codziennie, próbuję coraz to nowszych rzeczy. Najbardziej podobają mi się slajdy i jazda po schodach:) Ostatnio posmakowałem agressive i.. pomimo kilku zdobyczy w postaci potężnch siniaków wiem, że będę rozwijał się w tej dziedzinie.
  Sam o sobie: Na rolkach 10 lat.. ale żaden inny sport nie zawładnął
  mną aż tak bardzo. Codzienna jazda stała się pasją, motywacją, wyzwaniem aby być coraz lepszym. Szybkość, adrenalina, upadki, czasami strach- to wszystko sprawia, że I Love Rolki :)
 • Social Media: postępy moich uczniów i życie rolkowe możecie śledzić na Insta:https://www.instagram.com/kyrtap.rolki/
 • TT:kyrtaprolki

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »