Natalia Nowak

Łódź
  • Moja specjalność: Czuję się bardzo dobrze ucząc podstaw jazdy oraz jazdy po skateparku, zarówno dzieci jak i dorosłych. Jeżeli chodzi o moją jazdę to uwielbiam skakać nad tyczką - to uczucie podobne do latania, nawet jeśli tylko przez chwilę. Kocham dynamiczną i szybką jazdę, ale próbuję swoich sił także w jeździe agresywnej, szybkiej i slalomie.
  • Poza rolkami: Nie potrafię siedzieć w miejscu, więc można mnie spotkać również na treningach Roller Derby, Quidditcha (tak, to naprawdę sport! ;)) oraz wspinaczki. Interesuję się szeroko pojętą sztuką i designem (jestem projektantką), a także książkami o tym, jak funkcjonuje mózg. Uwielbiam podróże - szczególnie te z rolkami w plecaku, a muzyka towarzyszy mi prawie nieustannie.
  • Osiągnięcia: Jestem instruktorem nie bez powodu - najbardziej cieszą mnie sukcesy moich uczniów oraz ich rosnąca zajawka do jazdy! Dlatego też wielkim osiągnięciem jest dla mnie możliwość bycia częścią I Love Rolki, gdzie są wspaniali i zajawkowi rolkarze, który pomagają mi się rozwijać - zarówno jako instruktor, jak i jako zawodnik. Mam także kilka medali na koncie związanych z różnymi zawodami rolkowymi, ale nie są one tak dla mnie istotne, jak radość z jazdy z innymi ludźmi.
  • Sama o sobie: Kiedy pomyślisz o wzroście jamnika, wesołości psa, apetycie wilka, energii wiewiórki, ciekawości kota i zapale leniwca do nudnych rzeczy.... to właśnie ja! Lubię wyzwania, z chęcią próbuję nowych rzeczy i uwielbiam spędzać czas z ludźmi - szczególnie słuchając ich opowieści lub robiąc zabawne rzeczy razem.

Natalia Nowak