Monika Oczkowska

Mysłowice
  • Moja specjalność: Na rolkach najlepiej czuje się w freestyle slalomie, 2 lata temu zaczęłam swoją przygodę z tą dyscypliną właśnie na warsztatach I Love Rolki. Próbuje również swoich sił w freeskate oraz podstawach jazdy agresywnej.
  • Poza rolkami: Aktualnie uczęszczam do 1. klasy liceum ogólnokształcącego w Katowicach. Bardzo lubię uczyć się języków, w szkole uczę się języka włoskiego oraz angielskiego. Próbuje także swoich sił w innych sportach, lubię słuchać muzyki i spotykać się z przyjaciółmi.
  • Osiągnięcia: Moim największym osiągnięciem rolkowym jest wygrana w Amatorskiej Lidze Slalomowej 2016. Bardzo cieszę się również z rozpoczęcia współpracy z I Love Rolki, dzięki której mogę zarażać ludzi swoją pasją, jak również nieustannie się rozwijać i uczyć.
  • Sama o sobie: Uwielbiam prace z dziećmi! Połączenie mojej największej pasji, jaką jest jazda na rolkach z możliwością szkolenia dzieci daje mi wiele radości. Często bardziej cieszę się z sukcesów swoich podopiecznych niż z własnych.