Monika Oczkowska

Katowice
  • Moja specjalność: Zdecydowanie nauka dzieci, szczególnie przedszkolaków. Najbardziej lubię zajęcia z podstaw jazdy, na których stawiamy pierwsze kroki lub doskonalimy głównie poprzez zabawę swoje umiejętności. Na rolkach najlepiej czuje się we freestyle slalomie, zaczęłam swoją przygodę z tą dyscypliną właśnie na warsztatach I Love Rolki. Próbuje również swoich sił w podstawach freeskate.
  • Poza rolkami: Jestem studentką filologii włoskiej. Oprócz tego uczę dzieciaki angielskiego w siemianowickiej szkole językowej, co daje mi ogrom satysfakcji. Można mnie spotkać również w Katowickim sklepie rolkowym Bladeville, gdzie doradzę w wyborze rolek.
  • Osiągnięcia: Największym osiągnięciem dla mnie są uśmiechnięci kursanci wychodzący z zajęć :) Natomiast osiągnięciem rolkowym, z którego jestem najbardziej dumna jest wygrana w Amatorskiej Lidze Slalomowej 2016.
  • Sama o sobie: Uwielbiam pracę z dziećmi! Zaszczepianie w młodych uczniach pasji i obserwowanie ich rozwoju jest zdecydowanie najpiękniejszym aspektem mojej instruktorskiej przygody.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »