Andrzej Stępka

Trójmiasto
  • Moja specjalność: Bez wątpienia Freestyle slalom - dzięki niemu w ogóle zacząłem jeździć na rolkach, gdybym nie zobaczył chłopaka robiącego trik na kubeczkach i stwierdził "wow, ja też tak chcę" możliwe że nigdy bym się nie złapał rolkowej zajawki. Lubię też FSK które daje dużo adrenaliny i pomaga przełamywać strach. Nie zamykam się w jednej dyscyplinie i staram się spróbować wszystkiego chociaż po trochu. Na zajęciach uczę podstaw jazdy dorosłych oraz slalomu.
  • Poza rolkami: Od kiedy zacząłem jeździć na rolkach to w zasadzie większość rzeczy obraca się w około rolek, lubię spędzać czas z przyjaciółmi a że większość z nich jest rolkarzami to i tak prędzej czy później pojawia się temat rolek. Ale jak już mam wymienić to: interesuję się modelowaniem 3d oraz historią II wojny światowej.
  • Osiągnięcia: Na pierwszym miejscu zdobycie uprawnień instruktorskich PZSW oraz dołączanie do projektu "I love rolki", pomimo że mój staż rolkowy jest stosunkowo krótki (od czerwiec 2015). Inne osiągnięcia to kilka dobrych miejsc w zawodach slalomowych. Mam nadzieję że w przyszłości uda się dopisać jeszcze kilka sukcesów.
  • Sam o Sobie: Urodziłem się w Ostródzie, ale od wielu lat związany jestem z Trójmiastem. Tutaj mieszkam i pracuję. Jestem ambitny i pracowity chociaż czasami porywam się z motyką na słońce. Staram się realizować wyznaczone sobie cele. Dużo wymagam od swoich uczniów ale równie dużo, a nawet więcej wymagam od siebie.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »