Wiktor Osierda

Bielsko-Biała
 • Moja specjalność: Zarażanie miłością do rolek. W klubie, w którym mam zaszczyt pracować zajmuję się podstawami dzieci. Uśmiech dziecka po interesujących zajęciach wynagradza trud włożony w trening. Jak to bywa dzieci przychodzą z rodzicami na zajęcia co powoduje połknięcie bakcyla rolkowego. Wtedy pojawiam się ja, prowadzę zajęcia od podstaw dorosłych oraz doskonale technikę bardziej zaawansowanych rolkarzy. Wszystko odbywa się w obiekcie na specjalnej powierzchni dostosowanej do jazdy na rolkach, oraz wyjazd na miasto z grupą nie jest mi obcy.
  "W zdrowym ciele, zdrowy duch" ta zasada góruje w zajęciach Roller Fitness. Uwierzcie nawet nie jesteście świadomi, o istnieniu mięśni które pracują podczas treningu fitness.
  Szkolenie indywidualne? Jasne, lecz musisz poczekać, kolejki są długie. Nie martw się, Warto zaczekać.
 • Poza rolkami: Dyplomowany fizjoterapeuta oraz masażysta. Łącze wiedzę anatomiczną,fizjologiczną z nauką jazdy na rolkach.
  Gra w hokeja na rolkach, łyżwach od zawsze (5-6 rok życia) to ta dyscyplina sprawiła, że teraz jestem wśród najlepszych instruktorów w mieście.
  Sportowy tryb życia od zawsze.

 • Osiągnięcia: Z dziedzin związanych z rolkami, najwięcej to kategoria hokej na rolkach. To właśnie z moją drużyną KS LUCE Bielsko-Biała zdobywaliśmy 5 miejsca w Mistrzostwach Polski PLHR.
  Oczywiście ilość dobrze wyuczonych technicznie osób na rolkach jak również zarażenie pasją jest dla mnie największą nagrodą.
  Zdobycie legitymacji certyfikowanego instruktora PZSW.
 • Sam o sobie: Pozytywnie nakręcony dobrą energią, którą widać na zajęciach.
  Ciągle czegoś brakuje w technice do bycia jeszcze lepszym. Dlatego trening, trening i jeszcze raz dobry trening sprawia, że stajesz się mistrzem.
  Gaduła jakich mało, spróbuj mnie przegadać.
  Pamiętaj, za pasją idą tłumy.