Kraków

Tomasz Suwaj

  • Moja specjalność: Moją główną specjalnością jest Freestyle Slalom, uprawiam ten sport od kilku lat i choć już rzadko sam startuję w zawodach, to dobrze odnajduję się w roli instruktora. Zobaczenie uśmiechu na twarzy kogoś kto z moją pomocą opanował trudny i widowiskowy trick jest dla mnie cenniejsze niż osobiste sukcesy.
    Na warsztatach I Love Rolki równie często uczę zupełnych podstaw jazdy na rolkach, głównie osoby dorosłe. Bywa to dużo trudniejsze niż nauka slalomu, szczególnie gdy uczona osoba boi się lub zupełnie nie wierzy w siebie. To co siedzi w głowie jest najgorszą blokadą i zarazem największym wyzwaniem dla instruktora.
  • Poza rolkami: Pracuję jako tester oprogramowania w Ericsson - Ericpol.
  • Osiągnięcia: 5. Miejsce w debiucie na zawodach Battle Warsaw, kilka razy stawałem podium na ogólnopolskich zawodach. Wielokrotnie sędziowałem na zawodach slalomowych w tym na mistrzostwach Polski. W 2012 roku potwierdziłem swoje kompetencje instruktorskie kończąc kurs instruktora rekreacji ruchowej w specjalności – wrotkarstwo.
  • Sam o Sobie: Zapraszam wszystkich na mojego Bloga o Freestyle Slalomie, dowiecie się z niego jak uczyć się tricków, jakie rolki wybrać i jak dbać o swój sprzęt: http://miedzykubkami.pl/


Tomasz Suwaj