Sandra Combrzyńska

Warszawa
  • Moja specjalność: Nauka podstaw jazdy na rolkach i łyżwach. Uczę dzieci i dorosłych. Uwielbiam pracę z ludźmi, sprawia mi wielką radość gdy moi uczniowie robią postępy. Osobiście uwielbiam rolki i łyżwy. Zanim zaczęłam jeździć na rolkach, przez wiele lat trenowałam łyżwiarstwo synchroniczne, więc nauczę nawet zaawansowanych technik. Obecnie jeżdżę sama dla siebie na rolkach agresywnych, ale możecie mnie też spotkać na mieście, torze czy na placu do slalomu.
  • Poza rolkami: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, manager sportu, trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor wrotkarstwa PZSW i łyżwiarstwa figurowego PZŁF oraz szkoleniowiec PZSW. Jedna z założycieli szkółki Rollrunners Icerunners w Poznaniu. Przez dłuższy czas trenowałam dwie drużyny łyżwiarskie w Toruniu. I Love Rolki daje mi poczucie bycia w wspaniałej ekipie. Bardzo lubię podróżować i brać udział w wielu zwariowanych akcjach. Jestem uzależniona od sportu i adrenaliny, więc nie wyobrażam sobie życia bez ekstremalnych przygód!
  • Osiągnięcia: Przez wiele lat treningów udało mi się zdobyć wiele medali w łyżwiarstwie synchronicznym. W rolkach póki co największym moim sukcesem jest stworzenie ogólnopolskich obozów rolkowych Bladecamp dla dzieci i Bladecamp X dla dorosłych oraz szczere uśmiechy uczniów, ale dążę również do tego by zdobywać własne małe sukcesy na rolkach.
  • Sama o sobie: Obecnie mieszkam w Warszawie i tutaj uczę dzieci i dorosłych jazdy na rolkach i łyżwach w szkółce CRAZY Sport. W roku 2022 ukończyłam kurs trenera personalnego i rozwijam swój projekt trenuj_EASY =)

Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim, wracam i zapraszam na zajęcia od kwietnia 2024 roku.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »

Video

Sandra Jóźwiak