Sandra Combrzyńska

Warszawa
  • Moja specjalność: Podejście do dzieci! Uwielbiam pracę z dziećmi i sprawia mi wielką radość gdy moje maluchy robią postępy. Osobiście uwielbiam rolki i wszystko co z nimi związane, możecie mnie spotkać na mieście, skateparku, na torze ale i na placu do slalomu. Zanim zaczełąm jeździć na rolkach, przez wiele lat trenowałam łyżwiarstwo synchroniczne.
  • Poza rolkami: Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, manager sportu, trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor wrotkarstwa PZSW i łyżwiarstwa figurowego PZŁF oraz szkoleniowiec PZSW. Dodatkowo prowadzę szkółkę rolkową i łyżwiarską w Poznaniu i przez dłuższy czas trenowałam dwie drużyny łyżwiarskie w Toruniu. I Love Rolki daje mi poczucie bycia w wspaniałej ekipie. Bardzo lubię podróżować i brać udział w wielu zwariowanych akcjach. Jestem uzależniona od sportu i adrenaliny, więc nie wyobrażam sobie życia bez ekstremalnych przygód!
  • Osiągnięcia: Przez wiele lat treningów udało mi się zdobyć wiele medali w łyżwiarstwie synchronicznym. W rolkach póki co największym moim sukcesem jest rozwijająca się szkółka i szczere uśmiechy uczniów, ale dążę również do tego by zdobywać własne małe sukcesy na rolkach.
  • Sama o sobie: Obecnie mieszkam w Warszawie i tutaj uczę dzieci i dorosłych jazdy na rolkach i łyżwach.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »