Sandra Jóźwiak

Poznań
  • Moja specjalność: Podejście do dzieci! Uwielbiam pracę z dziećmi, dobrze się z nimi dogaduję i sprawia mi wielką radość gdy moje maluchy robią postępy. Osobiście na rolkach kocham Freestyle slalom. Zanim zaczełąm jeździć na rolkach, przez wiele lat trenowałam łyżwiarstwo synchroniczne.
  • Poza rolkami: Wszystko zapowiada się, że już niedługo zdobędę wykształcenie wyższe na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, dodatkowo prowadzę szkółkę rolkową i łyżwiarską w Poznaniu i przez dłuższy czas trenowałam dwie drużyny łyżwiarskie w Toruniu. I Love Rolki daje mi poczucie bycia w wspaniałej ekipie. Bardzo lubię podróżowac i brać udział w wielu zwariowanych akcjach. Jestem uzależniona od sportu i adrenaliny, więc nie wyobrażam sobie życia bez ekstremalnych przygód!
  • Osiągnięcia: Przez wiele lat treningów udało mi się zdobyć wiele medali w łyżwiarstwie synchronicznym. Aktualnie z radością mogę pochwalić się sukcesami dziewczyn, które jako trenerka poprowadziłam do podobnych osią gnięć. W rolkach póki co największym moim sukcesem jest rozwijająca się szkółka i szczere uśmiechy ucznióww, ale dążę również do tego by zdobywać własne sukcesy na rolkach.
  • Sama o sobie: