Paulina Czapla-Muszyńska

Kraków
 • Moja specjalność: Najlepiej czuję się przy uczeniu podstaw slalomu oraz trików zaawansowanych. Od 2012 roku prowadzę zajęcia slalomowe dla najmłodszych rolkarzy oraz przygotowuje ich do zawodów w kraju i zagranicą. Służę również pomocą w pierwszych krokach na rolkach zarówno u dzieci jak i dorosłych. Nie są mi obce podstawy slalomu na wrotkach, z którymi mam styczność od 2014 roku.
 • Poza rolkami: Jak nie piłka ręczna lub rzut oszczepem to malarstwo i fotografia. Już od dzieciństwa rysowałam i malowałam gdzie popadło. Kiedyś nawet próbowałam projektować ubrania. Skończyło się na tym, że wylądowałam w Liceum Plastycznym i skończyłam profil - Dekorator Wnętrz. We wrześniu roku ukończyłam studia magisterskie na AWF w Warszawie - Turystyka i Rekreacja. Tematem pracy licencjackiej - Freestyle Slalom - nauka trików podstawowych, temat pracy magisterskiej - Uwarunkowania uczestnictwa dzieci i młodzieży w zawodach Freestyle Slalom (Amatorska Liga Slalomowa i World Slalom Series).
  Znajdziecie mnie również na instagramie: https://www.instagram.com/paulaczapla/
 • Osiągnięcia: Wciągnięcie w rolki moje dwie młodsze siostry ;) Nadal czerpiemy z tego radość i nawzajem się nakręcamy. Ogromną radość sprawiają wyniki moich uczniów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Osiągnięcia rolkowe, z których jestem zadowolona to między innymi zdobycie Mistrzostwa Polski 2016 w Speed Slalom, Wice-mistrzostwo Polski 2015 w Battle Slalom, zajęcie 3 miejsca w konkurencji Speed Slalom na zawodach RollerClub Cup 2016 w Moskwie oraz ukończenie sezonu 2016 na 3 miejscu w rankingu światowym w Speed Slalom. W latach 2014-2017 zajmowałam miejsca w pierwszej 10 w rankingu światowym w konkurencjach Speed Slalom oraz Freestyle Battle. W roku 2015 wraz z instruktorką Aleksandrą Zawiślak stworzyłyśmy w Warszawie sekcję rolkową dla dzieci, która z roku na rok ma coraz więcej podopiecznych. Nasi zawodnicy startują w różnych dyscyplinach na zawodach lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Od 2018 roku jestem Trenerką Kadry Narodowej we Freestyle Slalomie.
  http://www.czaplateam.com
  https://www.facebook.com/czaplateam/
  https://www.instagram.com/czaplateam/
 • Sama o Sobie: Młoda, energiczna, pełna entuzjazmu dziewczyna, która stara się zrealizować swoje marzenia i cele. Freestyle Slalom jeżdżę od 2007 roku. Swoją przygodę zaczęłam w Szkółce Rolkowej Wodzu w Rzeszowie, gdzie po 3 latach zaczęłam pomagać i uczyć na zajęciach. Później dołączyłam do ekipy I Love Rolki, w międzyczasie przygotowując się i startując w zawodach slalomowych na całym świecie :) Od 2014 współpracuje również z Polskim Związkiem Sportów Wrotkarskich jako szkoleniowiec i egzaminator.

Video

Paulina Czapla