Patrycja Najda

Katowice
  • Moja specjalność: „Nie masz co robić? - Idź na rolki” Właśnie tak wykorzystuje mój czas. Jeżdżę, a może nawet żyje jeżdżąc freestyle slalom i aggressive. Kocham dzielić się moją wielką pasją i zajawką z innymi poprzez zajęcia, lekcje czy wspólną jazdę. Czerpie dużo radości i uśmiechu od dzieci.
  • Poza rolkami: Nie umiem usiedzieć w miejscu, kocham aktywność fizyczną. Poza rolkami trochę ćwiczę, biegam, gram w gry zespołowe. Jestem wielką fanką chodzenia po górach - najlepszy wypoczynek to aktywny wypoczynek czyli kajaki i rower też wchodzą w grę. Żadna z tych rzeczy nie byłaby na tyle fajna gdyby nie towarzystwo. Ludzie którymi się otaczam są dla mnie najważniejsi. Znajomi z tą samą pasją, moi idole rolkowi lub ktoś kogo mogę poznać nakręcają mnie do działania, dlatego tez dużo podróżuje by się z nimi spotykać.
  • Osiągnięcia: Są 3 szczególne osiągnięcia w moim życiu, z których jestem najbardziej dumna:
    - dwa tytuły Mistrza Polski w całkiem różnych dyscyplinach rolek - Speed Slalom i Aggresive.
    - jestem team riderem, według mnie najlepszych sponsorów, którym wiele zawdzięczam: Powerslide Polska i Hedonskate
    - ukończony i zdany pozytywnie kurs Instruktora Sportów Wrotkarskich PZSW
  • Sama o sobie: Wszystko co ważne już zostało powiedziane. Jazda na rolkach, spotkania ze znajomymi i podróżowanie to pakiet, przy którym uśmiech nigdy nie znika... i może jeszcze moje małe motto: „Nawet z betonu róża wyrasta”.