Oliwia Koźbielak

  • Moja specjalność: Z przyjemnością uczę każdego, ale wykształcenie pedagogiczne predysponuje mnie do pracy z dziećmi- w szkółce Wheel Love Skating często pracuję z najmłodszymi dziećmi, ale nie tylko. Z powodzeniem pomagam każdemu szlifować trudne do opanowania ruchy ciała potrzebne przy wielu elementach jazdy na rolkach. Trenuję jazdę figurową na łyżwach i Freestyle Slalom i z chęcią często wprowadzam elementy tych dyscyplin do moich lekcji.
  • Poza rolkami: Jestem zafascynowana jazdą figurową na łyżwach i w sezonie amatorsko trenuję tą dyscyplinę, co jest dla mnie również rolkową inspiracją. Moją drugą pasją jest lingwistyka- w każdej wolnej chwili czytam, uczę się i zgłębiam tajniki obcych języków, a zawodowo uczę języka angielskiego i świadczę usługi lingwistyczne we własnej szkole językowej Wise Word.
    Coś jeszcze? Gdybym tylko mogła- zajęłabym się hodowlą roślin 24godziny na dobę. Uwielbiam ogrodnictwo! <3
  • Osiągnięcia: Największym osiągnięciem oraz realizacją wieloletniego marzenia było otwarcie w Jaworznie szkółki rolkarskiej Wheel Love Skating oraz SKATING STREFY- rolkowiska i mini skateparku. Prowadzenie własnego biznesu uważam za osiągnięcie zwłaszcza, że bezpośrednio wiąże się z naszą pasją. No właśnie, naszą- tworzę szczęśliwy związek z wielką wspólną pasją rolkami- to też moje wielkie osiągnięcie.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »