Natalia Rutkowska

Toruń
 • Moja specjalność: Cześć jestem Natalia i od 2016 roku, kiedy to zdobyłam uprawnienia instruktora jazdy na rolkach Polskiego Związku Sportów Wrotkarstwa prowadzę szkółkę rolową ice ‘n’ roll w Toruniu. Moją specjalnością jest uczenie podstaw jazdy na rolkach dzieci oraz dorosłych. Lubię stawiać przed moimi uczniami wyzwania dopasowane do ich możliwości i krok po kroku odkrywać przed nimi tajniki jazdy na rolkach.

  W pracy stawiam na naukę poprzez zabawę oraz bezpośredni i żywy kontakt z uczniami. Nauka ze mną jest łatwa i bezpieczna. Na lekcji nauczysz się hamować na rolkach, pokonywać przeszkody, zakręcać i pewnie jeździć na ośmiu kołach - solidne podstawy to klucz do przyjemnej jazdy i dalszego rozwoju rolkowego.

  Staram się ciągle doskonalić biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. Oprócz uprawnień instruktora jazdy na rolkach, instruktora jazdy na łyżwach posiadam specjalizację z freestyle slalomu i jazdy po skateparku. Jeśli chciałbyś/-abyś nauczyć się jazdy między kubeczkami nauczę Cię takich trików jak cross, crazy, mabrouck, sun, nelson oraz trudniejszych trików zwłaszcza obrotowych. Technika ich wykonania jest bardzo podobna do elementów z jazdy figurowej na łyżwach.

  Osoby żądne wyzwań oraz lubiące szybką i dynamiczną jazdę zapraszam na lekcję w terenie obejmujące freeskate, freeride oraz podstawy jazdy po skateparku. Pokaże Ci jak poruszać się na rolkach po mieście, przeskakiwać przeszkody, wskakiwać na krawężniki, zjeżdżać ze schodów, robić obroty, jeździć tyłem, hamować Powerslidem i robić dobre wrażenie. Lekcje na rolkach ze mną, to gwarancja efektownego stylu jazdy. Sprawię, że mijający Cię przechodni będą oglądać za Tobą głowę z podziwu.

  Jestem szkoleniowcem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich, przygotowuję oraz egzaminuję przyszłych instruktorów jazdy na rolkach do pracy z zakresu metodyki nauczania dzieci.

  Z pełną ofertą szkoleniową możecie się zapoznać na stronie mojej szkółki: www.iceandroll.pl
 • Osiągnięcia: IX m-ce na Mistrzostwach Świata w Łyżwiarstwie Synchronicznym w Goteborgu w 2012 roku w reprezentacji Niemiec.

  Jako trenerka jestem dumna z moich zawodniczek, które dzięki sportowi śmiało kroczą przez życie i nie boją się podejmować trudnych wyzwań. Przez 10 lat byłam trenerką zespołu Team Le Soleil w Klubie MKS Axel Toruń.

  Jako instruktorka najbardziej cieszy mnie, kiedy rolki łączą ludzi bez względu na wiek, poglądy, pochodzenie, czy wykształcenie. Kiedy można iść wspólnie na rolki i po prostu dobrze się bawić.
 • Sama o sobie: Kręcę piruety na lodzie, skaczę axle, podróżuję, obserwuję. Lubię bywać to tu, to tam - na straganie w dzień targowy i na koncercie. Ludzi lubię i zachwycić się tym, co tworzą - muzyka, literatura, film, sztuka.

  Poza tym uwielbiam gościć znajomych w swoich czterech ścianach i razem z nimi delektować się jedzeniem, a później spalać kalorie jeżdżąc na rolkach po mieście. Prowadzę w moim mieszkaniu Home Restaurant – Lofry i gofry, które na razie egzystuje w skromnym gronie przyjaciół, ale jak znajdzie się czas, to zostanie otwarta dla wszystkich.

  Uczenie innych jest dla mnie źródłem ogromnej radości. Lubię pracę z dziećmi, ponieważ są dla mnie źródłem niekończących się inspiracji i pomysłów, a uczenie dorosłych dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na realizację pasji i marzeń.

  Prowadzę:
  Zajęcia grupowe
  Lekcje indywidualnej jazdy na rolkach w Toruniu
  Lekcje online
  Obozy rolkowe dla dzieci
  Obozy rolkowe dla dorosłych
  Obozy rolkowe dla rodzin
  Intensywne wakacyjne kursy rolkowe w Toruniu dla dzieci
  Intensywne wakacyjne kursy rolkowe w Toruniu dla dorosłych


  Youtube
  Patronite

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »

Video

Natalia Rutkowska