Natalia Rutkowska

Toruń
  • Moja specjalność: Jako dziecko trenowałam łyżwiarstwo figurowe, a w czasie wolnym rekreacyjnie jeździłam na rolkach. Aktualnie rolki stały się moją największą pasją, głównie dzięki dołączeniu do projektu I Love Rolki. Specjalizuję się we freestyle slalomie - technika jazdy między kubeczkami ma wiele wspólnego z elementami jazdy figurowej. Bardzo lubię dynamiczną jazdę po ulicy oraz FSK, czyli prędkość i adrenalinę.
  • Poza rolkami: Kręcę piruety, skaczę axle, podróżuję, obserwuję.
  • Osiągnięcia: IX miejsce na Mistrzostwach Świata w pokrewnej dyscyplinie – łyżwiarstwie synchronicznym – zdobyte wraz z reprezentacją Niemiec. Aktualnie najbardziej cieszą mnie sukcesy moich podopiecznych, którzy rywalizują w ogólnopolskich zawodach rolkowych.
  • O sobie: Jestem młodą, pełną energii i pomysłów instruktorką. Staram się ciągle doskonalić biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach. Oprócz uprawnień instruktorki jazdy na rolkach, instruktorki jazdy na łyżwach posiadam specjalizację z freestyle slalomu i jazdy po skateparku.
    Uczenie innych jest dla mnie źródłem ogromnej radości. Lubię motywować moich uczniów i obserwować ich postępy. Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem niekończących się inspiracji i pomysłów, a uczenie dorosłych dowodem na to, że nigdy nie jest za późno na realizację pasji i marzeń.

Natalia Rutkowska