Maria Brzezińska

Trójmiasto
  • Moja specjalność: To zdecydownie nauka przedszkolaków. Uwielbiam pracować z najmłodszymi dziećmi. Wspólnie podróżując po krainie wyobraźni i zabaw uczymy się stawiać pierwsze kroki, robić początkowe triki slalomowe i skateparkowe. Oczywiście nie mogłoby zabraknąć mojego ukochanego slalomu, dzięki któremu na poważniej zaczeła się moja rolkarska przygoda. Freeskate też nie jest mi obcy. Chcesz się bezstresowo nauczyć zjeżdżać ze schodów? Zapraszam! Zrobimy to krok po kroku.
  • Poza rolkami: Są jeszcze 3 pasje. Pierwszą moją pasją jest szycie na maszynie. Efekty mojej pracy i pomysłów znajdziecie na stronie https://marycrane.pl/ <3, Kolejne hobby to cukiernictwo. Uwielbiam spędzać nocne godziny przy kuchennym blacie, tworząc monoporcje czy pralinki, a co najśmieszniejsze to wcale nie przepadam za jedzeniem słodkiego. No i ostatnia wielka pasja z którą wiążę przyszłość. Psychologia sportu, pojawiła się na mojej drodz już pare lat temu i od tego czasu stała się wielką dozą inspiracji do wdrożenia elemntów treninigu menatalnego do zajęć sekcji slalomowej, jak i własnego samo rozwoju.
  • Osiągnięcia: Hmm… W mojej dość krótkiej rolkowej historii było nawet sporo miejsc medalowych na zawdach różnej rangi. Lecz zdecydownie za moje najwięsze osiągnięcie uważam to, że od momentu, gdy zaczełam swoją rolkarską przygodę moja zajawka nie spada, a nawet mogę powiedzieć, że rośnie.
  • Sama o sobie: Kilka lat temu zostałam zarażona przez Paulinę i Przemka miłością do rolek. Tak, od tamtej chwili, aż do teraz zostało. Krok po kroku, rok po roku, z ucznnicy Roll4all, zaminiłam się w instruktorkę naszej szkółki. Do dziś jest we mnie pełno zajawki i zamiłowania do tego sportu oraz zarażania zajawką kolejnych rolkarzy. Jak coś postanowie to zrobię wszytsko, aby tego dokonać. Jestem kreatywna i zawsze staram się znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.\

    Rolki są dla mnie….

    Rolki to chyba najwspanialszą rzeczą jaka spotkała mnie w życiu. Poznałam niesamowitych ludzi którzy zarazili mnie zajawką i miłością do tego sportu. Rolki zmieniły i ukierunkowały moje życie. Dzięki naszemu rolkarskiemu teamowi, nie raz mam wrażenie, że jestem najszczęśliwą osobą na świecie.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »