Marek Reguła

Mielec
  • Moja specjalność: Sport od zawsze był w moim sercu, już w wieku 5 lat grałem w piłkę w Stali Mielec, później 6 lat mocnego trenowania w badmintona, nie wytrzymałem długo, wiec piłka ręczna była moją zajawką przez następne 4 lata, w końcu wraz z otworzeniem wrotkarni WYwrotki Mielec, ubrałem rolki i czułem się jakbym nigdy nie przestał na nich jeździć. Komunikatywny i otwarty na nowe znajomosci, nauka z dziećmi jak i z dorosłymi nie były dla mnie problemem. Od 3 lat prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe i w ramach prze różnych eventów. Radość z jazdy uczniów to mój motor napędowy.
  • Poza rolkami: Snowboard to mój ulubiony sport zimowy, Koszykówka jak tylko znajdzie Sie chwila wolnego czasu. Poza sportem, grałem także w musicalach „Grinch- w tym roku świąt nie będzie” „Michael Jackson Show” i „Hakuna Matata chwytaj dzień”.
  • Osiągnięcia: Dla mnie osiągnięciem rolkowym są dziesiątki dzieciaków, którzy po godzinie potrafiły już cieszyć się z jazdy, kiedy jazda nie sprawia trudności tylko frajdę! Poza rolkami posiadam wiele medali za badmintona i zdobytych drużynowo w piłce ręcznej. Od półtorej roku należę do grona instruktorów Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich.
  • Sama o sobie: 22 letni, wieczny optymista, skracający dystans, lubiący podróże i dobrą muzykę. Wychowywałem się i uczyłem w Mielcu w mieście słynącym ze sportu i branży lotniczej. Mieszkają tu ludzie z pasją, a moją jest jazda na rolkach, chciałbym to zaszczepić młodszym i starszym mielczanom.