Małgorzata Trześniewska

Warszawa
  • Moja specjalność: Freestyle slalom jest odmianą wrotkarstwa polegającą na wykonywaniu różnych ewolucji wokół rozstawionych w odpowiedniej odległości kubeczków. Slalom może zacząć jeździć każdy, bez względu na wiek- zarówno dzieci, jak i dorośli. To właśnie nauka tej dyscypliny jest moją specjalnością w warszawskim oddziale I Love Rolki. W szkółce uczę także podstaw jazdy na rolkach, która jest fundamentem dalszego rozwoju.
  • Osiągnięcia: Dla każdego z nas osiągnięcia są czymś innym. Jednym z moich jest bycie członkiem największego projektu rolkowego w Polsce. Do innych należą ukończenie kursu instruktora sportów wrotkarskich w 2016 roku oraz szkolenia z gier i zabaw na rolkach w 2018 roku, udział w zawodach slalomowych: WSSA (World Slalom Series) i ALS (Amatorskiej Ligi Slalomowej). Największym osiągnięciem jest łączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli zarażanie pasją do rolek coraz szersze grono uczniów.
  • Sama o sobie: W 2018 roku ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku pedagogika specjalna w Warszawie. Zdobytą tam wiedzę i umiejętności wykorzystuję w pracy instruktorskiej. Lubię uczyć się nowych rzeczy i staram się wyciągać wnioski ze swoich błędów.
  • Poza rolkami: Poza rolkami lubię jeździć na łyżwach, dzięki którym rozpoczęła się moja przygoda z rolkami. W miejsca trudno dostępne zabieram rower, będący pierwszą sportową pasją z dzieciństwa. Wolny czas staram się spędzać z przyjaciółmi lub rodziną. Na co dzień pracuję w warszawskim oddziale BladeVille- specjalistycznym sklepie ze sprzętem wrotkarskim.

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »

Małgorzata Trześniewska