Magdalena Kowalska

Kraków
  • Moja specjalność: Jeżdżę na rolkach, odkąd pamiętam, lecz prawdziwa pasja do nich narodziła się w 2012 roku. W szkółce zajmuję się nauką najmłodszych, pokazuje im podstawy jazdy oraz doskonalę jazdę w późniejszych etapach nauki. Chciałabym przekazać im miłość do jazdy podobnie, jak ona niegdyś pochłonęła mnie. Uważam, że warto, jest rozwijać takie pasje, już od małego. Dzieci równocześnie potrafią nauczyć także i mnie wielu rzeczy. Każde spotkanie to dla mnie nowe doświadczenia i lekcja, że do każdej osoby należy podejść w inny, unikalny sposób.
  • Osiągnięcia: Moim osiągnięciem związanym z rolkami, które miło wspominam, jest zdobycie 3 miejsca na ogólnopolskich zawodach w Rzeszowie w zawodach slalomowych. Jednak najważniejszym sukcesem jest przede wszystkim każde zadowolone dziecko na zajęciach.
  • Sama o sobie: Gdy poznałam grupę krakowskich rolkarzy, odkryłam również różnorodność jazdy na rolkach. Próbowałam zarówno freestyle slalomu, podstawowych tricków na skateparku, jak i jazdy po mieście. Każde nowe umiejętności dostarczają mi wiele radości oraz uczą mnie cierpliwości, aby nigdy się nie poddawać, mieć więcej pewności i wiary w samą siebie.
  • Poza rolkami: Ukończyłam pierwszy stopień na Politechnice Krakowskiej - Informatykę oraz drugi stopień z zarządzania kadrami. W wolnych chwilach spędzam jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu lub uprawiając sport: rolki, crossfit, rower, bieganie. Z chęcią też spędzam weekendy z przyjaciółmi w górach.

W 2021r zapraszam od kwietnia na zajęcia indywidualne.

Magdalena Kowalska