Kraków

Magdalena Kowalska

  • Moja specjalność: Jeżdżę na rolkach odkąd pamiętam, lecz prawdziwa pasja do nich narodziła się kilka lat temu. W szkółce zajmuję się nauką najmłodszych, pokazuje im podstawy jazdy oraz doskonalę jazdę w późniejszych etapach nauki. Chciałabym zarazić je miłością do jazdy podobnie, jak ona niegdyś pochłonęła mnie. Uważam, że warto jest rozwijać takie pasje już od małego. Dzieci równocześnie potrafią nauczyć także i mnie wielu rzeczy. Każde spotkanie to dla mnie nowe doświadczenia i lekcja, że do każdej osoby należy podejść w inny, unikalny sposób.
  • Osiągnięcia: Moim osiągnięciem związanym z rolkami, które miło wspominam jest zdobycie 3 miejsca na ogólnopolskich zawodach w Rzeszowie w zawodach slalomowych. Jednak najważniejszym sukcesem jest przede wszystkim każde zadowolone dziecko na zajęciach.
  • Sama o sobie: Gdy poznałam grupę krakowskich rolkarzy odkryłam również różnorodność jazdy na rolkach. Próbowałam zarówno freestyle slalomu, podstawowych tricków na skatepark’u jak i jazdy po mieście. Każde nowe umiejętności dostarczają mi wiele radości oraz uczą mnie cierpliwości, aby nigdy się nie poddawać, mieć więcej pewności i wiary w samą siebie.
  • Poza rolkami: Ukończyłam studia informatyczne na Politechnice Krakowskiej, jestem na co dzień związana z branżą IT. W wolnych chwilach spędzam jak najwięcej czasu na rolkach lub uprawiając inne sporty.

W 2018 prowadzi zajęcia TYLKO grupowe. Brak możliwości zajęć indywidualnych.

Magdalena Kowalska