Rzeszów

Konrad Tomaka

  • Specjalność: Uczę codziennie kogoś jazdy na rolkach od 2005 na lekcjach WF, w swojej prywatnej szkole, czy na warsztatach. Uczyłem wszystkich rodzajów jazdy ludzi w każdym wieku i nie mogę określić jaką grupę wiekową lub jakiej dyscypliny mi się najlepiej uczy. Na warsztatach I love rolki przeważnie uczę małe dzieci podstaw jazdy. Moi uczniowie:
    http://www.youtube.com/watch?v=6mkga3SgHvQ
    http://www.youtube.com/watch?v=Qz36EVkEPis
  • Poza rolkami: Śmigam na snowboardzie, surfingu dorywczo wyjazdowo, gram w siatkę i prowadzę zajęcia z siatkówki, kiedyś montaż filmów i fotografia ale teraz brakuje czasu na to ;-) Klimatyczne imprezy tematyczne jak: szmatex party, dres party czy lans party.
  • Osiągnięcia: Wielokrotne zwycięstwo w Slalom Battle - Puchary Polski, Speed Slalom 3 miejsce Mistrzostwa Polski 2013, zwycięstwo w Bladecrosie Kraków, Warszawa skok wzwyż na rolkach 1 miejsce, Czechy 3 miejsce, Barcelona 4 miejsce, Londyn 5 miejsce z rekordem życiowym 130cm, zwycięstwo w wyścigu na 200m, zwycięstwo w wyścigu 200m tyłem, 1 zwycięstwo 1995 tor przeszkód na rolkach i 118 kubeczków slalomem na jednym kółku ;-)
  • Sam o sobie: Uwielbiam uczyć, nie ważne czy p. siatkówkowej, ręcznej czy jazdy na snowboardzie. Jazdą na rolkach zajmuje sie przez 20 lat codziennie i w tym temacie czuje sie najlepiej, wiec to robię najczęściej. Często podejmuje cele pozornie mega trudne do realizacji. Po ich zrealizowaniu odczuwam wielka satysfakcje, dająca mi zajawę na długi czas ;-)


Konrad Tomaka