Kacper Dymiński

Trójmiasto
  • Moja specjalność: Swoją przygodę z rolkami zacząłem w 2009 roku. Będąc na spacerze, zobaczyłem jak chłopak robi soul’a na box’ie, dzień później już sam jeździłem na tym skateparku. Od 2018 roku uczę w szkółce Roll4all, zaczynałem od nauki podstaw jazdy, obecnie uczę głównie freeskate’u i jazdy agresywnej.
  • Poza rolkami: Ciężko tu coś napisać, każdy dzień ma związek z rolkami. Jednego dnia prowadzę zajęcia, drugiego dnia pracuje w specjalistycznym sklepie Bladeville, a trzeciego razem z ekipą Roll4all budujemy nowe przeszkody na Skate Arenie.
  • Osiągnięcia: Każdy ma jakieś swoje większe czy mniejsze osiągnięcia. Z perspektywy czasu najbardziej jestem zadowolony z progressu podopiecznych i z tego, że mogę sobie pozwolić na życie na zajawie, tylko rolki!
  • Sama o sobie: Jestem z Włocławka. Moją pierwsza pasją były sporty walki - karate i kickboxing, bardzo długo łączyłem to z rolkami. Na studia przyjechałem do Trójmiasta i jest mi tutaj bardzo dobrze. Staram się żyć na zajawie i czerpać z życia jak najwięcej, nie zamulam.