Justyna Czapla

Warszawa

Moja specjalność: Zdecydowanie Freestyle Slalom. Najbardziej lubię pracować z dziećmi na zaawansowanym i średnio zaawansowanym poziomie, ale wiem, że dobre podstawy są niezbędne by móc na takim jeździć. Uczenie podstaw jazdy daje mi dużo frajdy, lecz przez moją specjalizację podchodzę do nich bardzo technicznie. Mimo to potrafię wytłumaczyć każdą rzecz dzięki nietypowym i zabawnym porównaniom, w których zdecydowanie jestem specjalistką :D

Poza rolkami: Studentka fizjoterapii, kochająca muzykę od klasycznej po hiszpańskie ska czy techno. Uwielbiam oglądać horrory i spełniać się artystycznie malując czy rysując.

Osiągnięcia:

  • 4 miejsce na Mistrzostwach Świata 2019 w Battle Senior Women
  • 4 miejsce na Mistrzostwach Świata 2015 w Classic Junior Women
  • Kilkukrotna Wicemistrzyni Europy i wielokrotna Mistrzyni Polski.

Mimo tych i wielu wielu innych wysokich wyników na zawodach moim największym osiągnięciem jest wytrenowanie Potrójnego Mistrza Polski Juniorów 2015 i każda osoba, którą zainspirowałam lub zaraziłam zajawką do Freestyle Slalomu.

Sama o Sobie: Muszę przyznać, że rolki na nogach dodają mi 1000 do pewności siebie. Większą część swojego życia jeżdżę na rolkach. Chciałabym powiedzieć, że nie wyobrażam sobie życia bez rolek, ale niestety doświadczyłam go gdy byłam u szczytu formy. Na szczęście wróciłam ze zdwojoną siłą i zajawką! Głośna, zawsze uśmiechnięta, trochę roztrzepana, ale nigdy nie odmówi pomocy - myślę, że to najlepszy mój najlepszy opis :)

Justyna Czapla