Jarosław Guła

Jaworzno
  • Moja specjalność: Najbardziej uwielbiam wolność, którą daje jazda miejska - w tym czuje się najlepiej. Od pewnego czasu mocno zafascynowałem się jazdą agresywną – te dwa style jazdy często wykorzystuję w grupach zaawansowanych na zajęciach. W szkółce Wheel Love Skating swoje umięjetności najczęściej przekazuje młodzieży i osobom dorosłym.
  • Poza rolkami: Poza rolkami uwielbiam malować począwszy od graffiti przez streetart po dekoracje wnętrz - ta pasja od najmłodszych lat pozostaje ze mnę po dziś dzień. Oprócz malowania lubię majsterkować, i to w szerokim tego słowa znaczeniu: od drobnych napraw samochodów do wielkich remontów mieszkań.
  • Osiągnięcia: Największym osiągnięciem w moim życiu jest stworzenie z każdej pasji i hobby sposobu na życie. Otwarcie pierwszego w Jaworznie rolkowiska i mini skate parku Skating Strefa gdzie prowadzimy zajęcia szkółki Wheel Love Skating.

    Malowanie wszelakich motywów na zlecenie dużych firm, jak i prywatnych osób w swojej firmie WU ART- malowanie artystyczne i budowlano-remontowe- za każdym razem jest osiągnięciem widząc zadowolonych właścicieli moich prac.