Konin

Jakub Sznajder

  • Moja specjalność: Najlepiej czuję się prowadząc zajęcia z podstaw i doskonalenia techniki jazdy dla młodzieży i dorosłych, ale nie ograniczam się tylko do tego. Swoim kursantom proponuję również podstawy slalomu, elementy freeskate oraz nietypowo - zajęcia fitness na rolkach, na których rolki są bardziej metodą niż celem samym w sobie. Na moich zajęciach bardzo dużą wagę przykładam do poprawnej techniki jazdy i ćwiczeń na poprawę równowagi.
  • Poza rolkami: Tata dwójki pociech, z wykształcenia informatyk i wykładowca... z zamiłowania rolkarz. Pracowałem dla największych korporacji informatycznych i farmaceutycznych na świecie, ale od kilku lat większość tematów w około mnie związanych jest głównie z rolkami. Poza prowadzeniem szkółki i wypożyczalni rolek zasiadam również w zarządzie lokalnego stowarzyszenia sportów wrotkarskich w Koninie. Organizuję też regularne imprezy sportowo-rekreacyjne dla rolkarzy.
  • Osiągnięcia: Moim największym osiągnięciem jest mój każdy uczeń, który łapie zajawkę i pozytywie nakręca się na rolki.
    Dumą napawa mnie również każdy sukces sportowy moich podopiecznych - w 2017 roku moje uczennice już kilkukrotnie stawały na podium w rolkowych konkurencjach skoku wzwyż oraz na torze przeszkód.
  • Sama o sobie: Wulkan pozytywnej energii :-)

Jakub Sznajder