Izabela Kijanka

Koszalin
  • Moja specjalność: Nauka podstaw jazdy na rolkach dzieci i dorosłych. Swoją przygodę z rolkami zaczęłam w 2018 i ze względu na brak instruktora w Koszalinie podstaw uczyłam się sama. Wiem jak ważne jest aby poznać poprawne techniki jazdy dlatego swoją wiedzą i umiejętnościami dzielę się dziś z moimi kursantami. Mam olbrzymią satysfakcję widząc postępy moich uczniów i uśmiechy na ich twarzach gdy opanują kolejny trik, który jeszcze przed chwilą wydawał się niemożliwy do wykonania. Chciałabym wszystkich zarazić miłością do rolek. W wolnym czasie zgłębiam tajniki Freestyle slalom.
  • Poza rolkami: Rolki to jedna z wariacji na temat sportu... poza rolkami jestem aktywną zawodniczką pływackiej sekcji koszalińskiego TKKF, gdzie z ekipą zapaleńców trenujemy szykując się do startów w zawodach dla Mastersów. Oprócz tego kocham konie i jestem Instruktorem Jazdy Konnej. Każda aktywność fizyczna sprawia mi przyjemność i staram się zarażać nią mojego syna poprzez wspólne, aktywne spędzanie czasu.
    Sport to zdrowie i super zabawa!
  • Osiągnięcia: Największym osobistym sukcesem jest utworzenie w Koszalinie pierwszej szkółki nauki jazdy na rolkach oraz satysfakcja jak widzę uśmiech i postęp moich kursantów. Codziennie osiągam swoje małe sukcesy ucząc się samodzielnie kolejnych trików slalomowych, a kto wie... może w przyszłości start w Amatorskiej Lidze Slalomowej przyniesie sukces porównywalny do osiągniętego w pływaniu, w którym zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski Masters...
  • Sama o sobie: Wszystko jest możliwe! Wystarczy wierzyć w siebie i działać! Gdy zamarzyłam o stworzeniu w Koszalinie pierwszej szkółki jazdy na rolkach usłyszałam, że to szaleństwo... nie potrafiłam nawet jeździć tyłem ;) ale ja wierzyłam! Podstaw nauczył mnie kolega, potrzebowałam jednak wykwalifikowanego Instruktora, który nauczy mnie więcej! I tak narodziła się przyjaźń z Ludką, która w oddalonym o 70 km Szczecinku prowadzi szkółkę Hopka. To ona nauczyła mnie wszystkiego czego potrzebowałam by zostać instruktorem i poprzez swój entuzjazm dała niesamowitego powera do działania!
    Od tego momentu realizuje swoje marzenie i dzisiaj w Koszalinie każdy może pod moim okiem nauczyć się poprawnie jeździć na rolkach i rozwijać swoje umiejętności. Wystarczy chcieć :)

Ostatnie newsy Zobacz wszystkie »