Ewelina Czapla

Kraków
  • Moja specjalność: Uczę Freestyle Slalomu, czyli efektownej jazdy między kubeczkami. Pracuję zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Wprowadzam w świat slalomu, pokazuję, że wcale nie jest taki trudny, uczę trików średniozaawansowanych i zaawansowanych oraz przygotowuję swoich kursantów do startu w zawodach.
  • Poza rolkami: Lubię spędzać czas aktywnie. Grałam w piłkę ręczną i trenowałam lekkoatletykę jednak obie te dyscypliny zamieniłam na rolki. Obecnie staram się regularnie biegać i jeździć na rowerze. W ramach odpoczynku czytam i oglądam różne kryminały i thrillery. Studiuję dietetykę, w wolnym czasie lubię eksperymentować w kuchni i zgłębiać swoją wiedzę w tym zakresie.
  • Osiągnięcia: Za swój sukces osobisty uważam moment, w którym osoby przychodzące na warsztaty zarażają się moją pasją. Później samodzielnie trenują, często pisząc do mnie, z prośbą o poradę. Wysyłają filmiki do oceny postępów, po czym spotykamy się na kolejnych warsztatach, a oni wciąż mają zajawkę, by nadal się uczyć. Natomiast jeżeli chodzi o osobiste osiągnięcia, najbardziej jestem dumna z Mistrzostwa Polski w Speed Slalomie oraz wygranych w Korei, Chinach czy Brazylii. Każdy sukces mojego zawodnika jest również moim sukcesem. A z takich poza slalomowych to chyba zjechanie najdłuższych schodów w Warszawie ahahaha
  • Sama o Sobie: Nie ma co ukrywać - większość swojego czasu poświęcam na wszystko co związane z rolkami. Mimo, że już nie trenuję, cały czas jeżdżę i podnoszę swoje skille. Staram się za dużo nie rozkminiać, rozwijać, podróżować i nie popadać w monotonię. Cieszę się, że mogę być częścią I Love Rolki, gdyż jest to grupa zaprzyjaźnionych ludzi, którzy robią bardzo wiele dla promocji rolek.

Video

Ewelina Czapla