Ewelina Czapla

Warszawa
  • Moja specjalność: Najlepiej czuję się w nauce dorosłych bardziej zaawansowanych trików slalomowych. Od niedawna zaczęłam również prowadzić zajęcia ze speed slalomu. Sporo swojego rolkowego życia poświęciłam na przygotowanie młodych zawodników do startów w zawodach slalomowych. Podstawy jazdy również nie są mi obce :)
  • Poza rolkami: Lubię spędzać czas aktywnie. Grałam w piłkę ręczną i trenowałam lekkoatletykę jednak obie te dyscypliny zmieniłam na rolki. W ramach odpoczynku czytam i oglądam różne kryminały i thrillery. Jeśli można to zaliczyć do aktywności poza rolkowych to dopisuję jeszcze: WROTKI! :)
  • Osiągnięcia: Za swój sukces osobisty uważam moment, w którym osoby przychodzące na warsztaty zarażają się moją pasją. Później samodzielnie trenują, często pisząc do mnie, z prośbą o poradę. Wysyłają filmiki do oceny postępów, po czym spotykamy się na kolejnych warsztatach, a oni wciąż mają zajawkę, by nadal się uczyć. Natomiast jeżeli chodzi o osobiste osiągnięcia, najbardziej jestem dumna z Mistrzostwa Polski w Speed Slalomie oraz wygranej w Korei! Do tego śmiało mogę dodać, że drugie miejsce w konkurencji Slide w Singapurze też na długo zostanie w mojej pamięci.
  • Sama o Sobie: Nie ma co ukrywać - 90% swojego czasu poświęcam na wszystko co związane z rolkami, a ostatnio nawet i z wrotkami. Z roku na rok odkrywam nowe zajawki. Ostatnio wkręciłem się w slide'y oraz skok nad tyczką. Po namowie znajomych zaczęłam również jeździć na wrotkach po skateparku, a w planie mam nawet trening roller derby. Jak mam dobry dzień to ubieram rolki agresywne i próbuje coś poskakać oraz grindować. Ogólnie rolki i jeszcze raz rolki. Cieszę się, że mogę być częścią I Love Rolki gdyż jest to grupa zaprzyjaźnionych ludzi, którzy cały czas poświęcają się dla promocji rolek.

Video

Ewelina Czapla