Eryk Muszyński

Kraków
  • Moja specjalność: Na rolkach najlepiej czuje się w skateparku i w miejskiej dżungli. Jazda szybka również nie jest mi obca, brałem udział w kilku półmaratonach i na pewno jeszcze kilka przede mną. Na co dzień uczę dorosłych podstaw jazdy, poruszania się po skateparku oraz freeskate’u.
  • Poza rolkami: Jest życie poza rolkami? Od niedawna zacząłem przygodę z CrossFitem. Lubię amatorsko pstryknąć zdjęcie i nagrać film, a później pobawić się w Photoshopie, Ilustratorze czy Premiere. W wolnej chwili odpalam konsole i daje się w całości pochłonąć wirtualnemu światu.

    Znajdziecie mnie na Instagramie: https://www.instagram.com/szynski_/

  • Osiągnięcia: Wielokrotnie stawałem na podium zawodów jazdy agresywnej na rolkach. Największe osiągnięcie sportowe to Mistrzostwo Polski.
  • Sam o sobie: Nie lubię siedzieć na miejscu, musi się dziać, a ja muszę działać. Wciąż wymyślam sobie nowe misje i cele. Pierwsze kroki na rolkach stawiałem mając 8 lat, w gimnazjum dostałem pierwsze rolki agresywne i tak ta przygoda trwa do dziś. Od 2014 roku jestem instruktorem jazdy z uprawnieniami wydanymi przez Polski Związek Sportów Wrotkarskich i od tego samego roku uczę jeździć na rolkach.

Video

Eryk Muszyński