Anna Piotrowska

Katowice
  • Moja specjalność: Moja przygoda z rolkami zaczęła się parę lat temu i trwa do dziś. Freestyle slalom to zdecydowanie moja najmocniejsza strona. Rolki to temat rzeka… więc oprócz slalomu jeżdżę freeskate i agreessive. Obecnie najwięcej czasu rolkowego spędzam na skateparku z ekipą Mooseblading próbując nowych rzeczy. „Nie od razu Rzym zbudowano” więc zajmuję się również nauką jazdy od podstaw.
  • Poza rolkami: Czas lubię spędzać aktywnie, więc oprócz rolek znajduje czas na górskie wycieczki, jazdę na rowerze. Kocham zwierzęta, dlatego przez 6 lat byłam wolontariuszką w schronisku dla zwierząt, obecnie sama posiadam futrzaka.
  • Osiągnięcia: Ukończenie kursu instruktorskiego oraz dołączenie do teamu wspaniałych ludzi z „ I love Rolki” ❤ Małymi sukcesami jest każdy opanowany trick – od slalomowego swana do idealnego soula w jeździe agresywnej.
  • Sama o sobie: Kupując rolki nie spodziewałam się, że coś może mnie tak wciągnąć. Każdy nowy trick, kolejna wciągnięta osoba w rolki dodaje kopa do dalszych działań.