Aleksandra Zawiślak

Warszawa
  • Moja specjalność: W I Love Rolki odpowiedzialna jestem za rozwój umiejętności rolkowych u najmłodszych. Wkręcona kilka lat temu w 8 kółek, dziś ja zaszczepiam rolkowego bakcyla u dzieci, a moi najmłodsi uczniowie mają po 4 lata. W pracy z dziećmi kieruję się dewizą: zabawa jest nauką - nauka zabawą, im więcej zabawy, tym więcej nauki… Czerpię satysfakcję z nauczania innych, a podwójną radość sprawia mi obserwowanie efektów naszej wspólnej pracy. Jednak największą satysfakcją jest jest uśmiech na buzi dziecka, które opanowuje kolejny element.
  • Poza rolkami: Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, czynnym nauczycielem WFu , tak wiec nieustanie mam styczność z aktywnością fizyczną w różnych formach. Mimo, że rolki są moją największą pasją ciągle próbuje nowych sportów. Od trzech lat pływam na wakeboardzie oraz startuje w masowych biegach na dystansie 10 km. Na co dzień poruszam się rowerem niezależnie od pory roku.

  • Osiągnięcia: Niewątpliwie za mój największy sukces uważam stworzenie Sekcji Rolkowej dla dzieci, w której przybywa coraz więcej małych zawodników, oraz ich wyniki na zawodach rolkowych w całej Polsce. Również do listy sukcesów mogę dopisać organizację dziecięcych obozów rolkowych:
    http://iloverolki.pl/oboz-rolkowy/i-love-rolki-camp-lato
    Kolejnym osiągnięciem jest uplasowanie się na 7 miejscu w długodystansowym Pucharze Polski w jeździe szybkiej w roku 2015.
  • Sama o sobie: We wrotkarstwie próbowałam już różnych dyscyplin: podstaw slalomu, skoków przez tyczkę, slajdów, hokeja czy gry w berka. Jednak najbardziej podoba mi się jazda szybka, w której obecnie rozwijam się, sprawdzając swoje umiejętności podczas startów w maratonach.
    A tak ogólnie to: miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta Pani Instruktor Ola :P