Zielona Góra

Aleksandra Hoszowska

  • Moja specjalność: Na rolkach jeżdżę od dawna... musiało to być bardzo dawno bo pamiętam jeszcze że byłam wtedy mała;). Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego i uwielbiam swoją pracę, dlatego też w naszej szkółce to dzieciom poświęcam najwięcej czasu. Swoich podopiecznych uczę poprzez zabawę, bowiem w ten sposób czerpią one z tego największą przyjemność i wiedzę. Ogromną satysfakcję sprawia mi ich każdy najmniejszy sukces w jeździe na rolkach.
  • Poza rolkami: Poza jazdą na rolkach uczę dzieci życia, zarówno moich podopiecznych jak i moje prywatne szkraby. Zakochana w sporcie od dziecka, jako była lekkoatletka każdą chwile z rodziną spędzam aktywnie.
  • Osiągnięcia: Największym osiągnięciem dla mnie, ważniejszym niż medale olimpijskie są moje pociechy. Również, są to dzieci zarażone rolkową zajawką, które pokonują swoje lęki i słabości.
  • Sam o sobie: Jestem Ola z przedszkola :) zawsze uśmiechnięta, spontaniczna, pełna energii i pomysłów. Nie lubię siedzieć bezczynnie w domu, dlatego każdą wolną chwilę spędzam na rolkach lub wycieczkach rowerowych z rodziną. Jak już jestem uziemiona, to czytam książki i słucham dobrej muzyki (choć pewnie nie każdy powie że jest dobra:) Lubię towarzystwo innych i swoją pozytywną energią staram się zarażać ludzi na codzień.