Adam Trombala

Poznań
  • Moja specjalność: Freeskate, Hokej na rolkach, Zabawy rolkowe dla dzieci i dorosłych
  • Poza rolkami: Jestem również instruktorem łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w szkółce IceRunners. Od wielu lat sam trenuję hokeja na lodzie. Jako trener prowadziłem Żaka Młodszego w klubie Koziołki Poznań. Rolki i łyżwy mimo, że stanowią znaczną część mojego życia, to na co dzień działam w branży marketingowej jako grafik i uxowiec. Pomagam też, różnym inicjatywom sportowym, w popularyzacji swoich dyscyplin – wspieram ich marketingowo.
  • Osiągnięcia: Po sezonie rolkowym moi uczniowie jasno deklarują, że dzięki moim zajęciom czują się na 6 lub 8 kołach dużo lepiej niż przedtem, potrafią więcej i nie boją się wyzwań. Zaczynają używać rolek nie tylko jako rekreacji, ale również jako środka lokomocji. Czuję, że zrobiłem wiele w promowaniu sportów łyżwiarskich i wrotkarskich w Poznaniu i okolicach, a mogę jeszcze więcej ;)
  • Sam o sobie: Mam głowę pełną pomysłów jak rozwijać naszą szkółkę łyżwiarsko-rolkową i popularyzować łyżwy i rolki w Poznaniu. Wydaje mi się, że mój dzień ma znacznie więcej niż tylko 24h.

    Skupiam się na bezpieczeństwie uczniów, niezależnie od ich umiejętności. Analizuję każde ćwiczenie jaki ma wpływ nie tylko na umiejętności jazdy, ale również na zdrowie, postawę i rozwój motoryczny ucznia.

    Nauczanie i obserwacja postępów moich uczniów daje mi niesamowitą satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Adam Trombala