Poznań

Adam Trombala

  • Moja specjalność: Wywodzę się z hokeja na lodzie / na rolkach, gdzie dynamika odgrywa bardzo ważną rolę. Poza tym w życiu jestem indywidualistą, w większości chodzę własnymi scieżkami. Z połączenia tych elementów wychodzi rolkowa mieszanka, która zawiera w sobie freeride i rzecz jasna - hokej. To te obszary, w których nieustannie się rozwijam. Jednak najwięcej frajdy daje mi zarażanie innych rolkami, dlatego uwielbiam prowadzić zajęcia grupowe, na których moge motywować innych do nauki.
  • Poza rolkami: Poza nauczaniem jazdy na rolkach, uczę również jazdy na łyżwach w szkółce IceRunners oraz hokeja na lodzie w poznańskim klubie Koziołki. Sam gram w hokeja na lodzie od ponad 8 lat. Rolki i łyżwy mimo, że stanowią znaczną część mojego życia, to na codzień działam w branży marketingowej jako grafik. Pomagam też, różnym inicjatywom sportowym, w popularyzacji swoich dyscyplin – wspieram ich marketingowo.
  • Osiągnięcia: W rolkach moim największym osiągnięciem jest fakt, że po sezonie rolkowym moi uczniowie jasno deklarują, że dzięki tym zajeciom czują się na 8 kołach dużo lepiej niż przedtem, potrafią więcej i nie boją się wyzwań. Popularyzacja rolek i łyżew w Poznaniu również jest tym, w czym czuję, że zrobiłem wiele, a mogę jeszcze więcej! Z bardziej przyziemnych osiągnięć – startowałem trzykrotnie w półmaratonie poznańskim na rolkach z niezłym wynikiem, prześcigając na rolkach freerideowych rolkarzy szybkich :)


Adam Trombala