Przewrotki X Akademia Rolkarza - ALS w Krakowie

Kraków

Zawody zostaną przeprowadzone w 3 kategoriach wiekowych, bez podziału na płeć:

  • ALS Kadet - zawodnicy urodzeni w 2012 i młodsi,
  • ALS Junior - zawodnicy urodzeni w latach 2011-2006,
  • ALS Senior - zawodnicy urodzeni w 2005 i starsi.

Wpisowe - 20 złotych płatne w gotówce w biurze zawodów.

Harmonogram zawodów:

  • 9:00 - wejście na obiekt oraz rozgrzewka
  • 9:30 - 10:00 - biuro zawodów
  • 10:00 - start zawodów
  • 15:00 - planowane zakończenie wydarzenia

Lokalizacja:


Do zobaczenia!

Przewrotki, Centralna 41A

Pokaż trasę do tego miejsca

Wyniki: Senior

# Imię Nazwisko Miasto Klub
1 Weronika Giża Ruda Śląska Free Skater
2 JUSTYNA DYMEK KRAKÓW SKATING SKULL
3 Kinga Łasica Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu
4 Alicja Szklarska Kraków
5 Emilia Królikowska Wrocław
6 Kuba Capik Kraków Skating Skull
7 Iga Grochowska Kraków Skating skull
8 Marcin Capik Kraków Skating Skull
9 Kamil Sarga Kraków Skatingskull
10 Damian Sarga Kraków skatingskull
11 Sławek Muniak Kraków
12 Yuriy Nedopekin Gdańsk Roll4all
13 Dorota Sadkowska Kraków Skating skull
14 Jarosław Szymukowicz Gdańsk Roll4All
15 Alina Knap Kraków

Wyniki: Junior

# Imię Nazwisko Miasto Klub
1 Natalia Poleszak Gdynia SkateCrew
2 Agata Janowicz Gdańsk Roll4All
3 Kalina Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu
4 Łucja Kęcik Kraków Akademia Rolkarza
5 Antonina Sikora Kraków Akademia Rolkarza
6 Marysia Matera Mikołów Free Skater
7 Anna Jaśkiewicz Gdańsk Pomeranian Skate Crew
8 Gabrysia Sysło Kraków Akademia Rolkarza
9 Natalia Jabłonowska Gdańsk Pomeranian Skate Crew
10 Zofia Muraja Połchowo Roll4all
11 Natalia Langwińska Gdańsk Roll4all
12 Julia Durska Gdańsk Roll4All
13 Liliana Dzikowska Gdańsk Pomeranian Skate Crew
14 Alicja Zajączkowska Gdańsk Roll4All
15 Zuzanna Czajczyk Warszawa Crazy Sport
16 Hanna Wachowska Duchnów Crazy Sport
17 BARBARA KLECHA GDAŃSK ROLL4ALL
18 Karolina Kłosowska Kraków Akademia Rolkarza
19 Zofia Trąbińska Zielonki Akademia Rolkarza
20 Maja Krasowska Boguchwała
21 Zofia Cebelińska Gdańsk Roll4all

Wyniki: Kadet

# Imię Nazwisko Miasto Klub
1 Maja Kot Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu
2 Anna Nikodemska Gdańsk Roll4all
3 Milena Stańczyk Gliwice Free Skater
4 Sofia Mamas Gliwice Free Skater
5 Kuba Cygan Ruda Śląska I Love Rolki
6 Emilia Herba Rzeszów Szkoła rolkowa Wodzu
7 Emilia Profic Kraków Skating skull
8 Zofia Czarnecka Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu
9 Maja Czarnecka Kraków Akademia Rolkarza
10 Nela Herba Rzeszów Szkoła rolkowa wodzu
11 Alena Nedopekina Gdańsk Roll4all