Amatorska Liga Slalomowa na Stadionie Wrocław

Wrocław

Zawody ALS będą pierwszymi w tym sezonie, dlatego punkty do rankingu będą liczone podwójnie (zawody rangi 2x).

Zostaną rozegrane także zawody ALS+ dla zaawansowanych rolkarzy (możliwy jest występ zarówno na ALS jak i ALS+)

Link do wydarzenia na facebooku, gdzie będziemy publikować wszystkie informacje: https://www.facebook.com/events/303236774699433

Udział w zawodach jest darmowy, ale obowiązuje na nie rejestracja.

Zasady i regulaminy zawodów:

Harmonogram:

Harmonogramy wydarzeń zostaną podane najpóźniej na 2 tygodnie przed zawodami

Jak nas znaleźć?

Spotykamy się na sektorze "C" Stadionu Wrocłąw (sugerowany darmowy parking przy ul. Królewieckiej, przy pętli tramwajowej).

Po zaparkowaniu, przechodzimy przez bramy Stadionu (tak jakbyśmy chcieli wejść na mecz). Sektor "C" to ten najbliżej wejścia od ul. Królewieckiej

Stadion Wrocław

Pokaż trasę do tego miejsca

Wyniki: Senior

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Adrian Warszawski Kraków 1996
2 Kinga Masłowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2004
3 Mikołaj Konarski Wrocław Wrocław Rolkuje 1995
4 Justyna Kot Kraków 1987
4 Kinga Masłowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2004
5 Kuba Capik Kraków 1994
6 Alicja Szklarska Kraków Akademia Rolkarza 2002
7 Marcin Capik Kraków 1974
8 Wiktoria Krakowiak Myślenice 1996

Wyniki: Junior

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Olaf Pankiewicz Wrocław Wrocław Rolkuje 2005
1 Jagoda Hebzda Wrocław Wroclawrolkuje 2007
2 Maria Gotovska Kraków 2007
2 Oliwia Sobczyk Rzeszów Slalom Academy 2010
3 Jagoda Hebzda Wrocław Wroclawrolkuje 2007
3 Oliwia Sobczyk Rzeszów Slalom Academy 2010
4 Mateusz Żak Wrocław Wroclawrolkuje 2009
5 Hanna Guzińska Wrocław Wrocław rolkuje 2006
5 Emilia Królikowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2005
5 Mateusz Żak Wrocław Wroclawrolkuje 2009
6 Natalia Poleszak Gdynia ROLL4ALL 2008
7 Emilia Królikowska Wrocław Wrocław Rolkuje 2005
8 Karolina Jeszke Gdańsk ROLL4ALL 2009
9 Anna Jaśkiewicz Gdańsk ROLL4ALL 2009
10 Emilia Gruszczyńska Poznań Rollrunners 2009
11 Julia Durska Gdańsk ROLL4ALL 2006
12 Antonina Sikora Przeginia Duchowna Akademia Rolkarza 2006
13 Rafał Żak Wrocław Wrocław Rolkuje 2010
14 Gabriela Sysło Kraków I live rolki Arkadiusz German i Akademia Rolkarza Paulina Czapla 2010
15 Julia Szewczyk Siechnice Wrocław Rolkuje 2008

Wyniki: Kadet

# Imię Nazwisko Miasto Klub Rok urodzenia
1 Kalina Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu 2011
2 Zuzanna Domańska Warszawa I Love Rolki 2012
3 Bruno Wojslaw Warszawa I love Rolki Warszawa 2012
4 Szymon Żak Wrocław Wroclawrolkuje 2012
5 Konrad Kocój Rzeszów Szkółka Rolkowa Wodzu 2014