Warszawa

Aleksandra Zawiślak

  • Moja specjalność: W I Love Rolki odpowiedzialna jestem za rozwój umiejętności rolkowych u najmłodszych. Wkręcona pięć lat temu w 8 kółek, dziś ja zaszczepiam rolkowego bakcyla u dzieci, a moi najmłodsi uczniowie mają po 4 lata. W pracy z dziećmi kieruję się dewizą: zabawa jest nauką - nauka zabawą, im więcej zabawy, tym więcej nauki… Czerpię satysfakcję z nauczania innych, a podwójną radość sprawia mi obserwowanie efektów naszej wspólnej pracy. Jednak największą satysfakcją jest jest usmiech na buzi dziecka, które opanowuje kolejny trick.
  • Poza rolkami: Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, czynnym nauczycielem WFu , tak wiec nieustanie mam styczność z aktywnością fizyczną w różnych formach. Mimo, że rolki są moją największą pasją ciągle próbuje nowych sportów. Od dwóch lat pływam na wakeboardzie oraz startuje w masowych biegach na dystansie 10 km. Na co dzień poruszam się rowerem niezależnie od pory roku. Jestem współzałożycielką Sekcji Dziecięcej w Warszawie, organizatorką dziecięcych obozów rolkowych oraz koordynatorką ligi Mini Bladecross.

  • Osiągnięcia: Niewątpliwie za mój największy sukces uważam stworzenie Sekcji Rolkowej dla dzieci, w której przybywa coraz więcej małych zawodników, oraz ich wyniki na zawodach rolkowych w całej Polsce.

    Kolejnym osiągnięciem jest uplasowanie się na 7 miejscu w długodystansowym Pucharze Polski w jeździe szybkiej w roku 2015.

  • Sama o sobie: We wrotkarstwie próbowałam już różnych dyscyplin: podstaw slalomu, skoków przez tyczkę, slajdów, hokeja czy gry w berka. Jednak najbardziej podoba mi się jazda szybka, w której obecnie rozwijam się, sprawdzając swoje umiejętności podczas startów w maratonach.

    A tak ogólnie to: miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta Pani Instruktor Ola :P

Aleksandra Zawiślak