Nawet deszcz nam nie straszny!

Przygotowując się do kolejnej edycji warsztatów, przypominamy sobie tegoroczną imprezę w Katowicach, która odbyła się na słynnej "Muszce".

"Odbyła się" to dość mocno powiedziane, ponieważ pierwszego dnia wszelkie plany zostały pokrzyżowane przez nieustannie padający deszcz.

Dzięki szybkiej interwencji Kuby Urbańczyka, udało nam się wykorzystać spisany na straty dzień, przenosząc się szybko do Oświęcimia, gdzie nasz fotograf znalazł opuszczone i zadaszone miejsce. Po kilku dziesięciu minutach poświęconych na sprzątanie, ekipa wskoczyła w swoje rolki i rozpoczęła się kilkugodzinna sesje zdjęciowa, której efekty możecie obejrzeć na blogu Kuby: www.kubaurbanczyk.pl

Jak widać na "załączonych obrazkach" naprawdę niewiele potrzeba aby uprawiać freestyle slalom skating. Dlatego też od razu nasuwa się pytanie: Dlaczego jest tak mało miejsc do jazdy na rolkach w sezonie jesienno-zimowym?

Wracając do tematu. Pogoda drugiego dnia warsztatów w Katowicach była nieco bardziej łaskawa. Nieco, ponieważ nadal było bardzo wilgotno i wietrzenie. Nie przeszkodziło to jednak wielu zapaleńcom rolkowym we wzięciu udziału w warsztatach oraz w zawodach slalomowych dla amatorów.

Nawet olbrzymia ulewa, która zakończyła drugi dzień warsztatów w Katowicach, nie popsuła atmosfery, która do samego końca była na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że każdy kto pojawili się 13 Maja na "Muchowcu" dobrze się bawił i skorzystał z okazji nauczenia się czegoś nowego.

Zarówno dla tych, którzy byli z nami w Katowicach, oraz dla tych którzy nie dotarli, a są ciekawi jak wyglądał drugi dzień imprezy, przedstawiamy video relacją Przemka Madeja:

Oraz foto-relację autorstwa Kuby Urbańczyka:

http://kubaurbanczyk.pl/kubamabloga/wpis/2012-05-17/i-po-warsztatach

W przeciągu najbliższego tygodnia ogłosimy datę oraz plan Darmowych Warsztatów Rolkowych Bladeville - I Love Rolki w Chorzowie na Rolkowisku! Znamy już listę gości, ale potrzymamy was jeszcze chwilkę w niepewności!