Szymon Broda

Trójmiasto
  • Moja specjalność: Jeśli specjalnością można nazwać dyscyplinę, w której czuję się najlepiej, to zdecydowanie mogę powiedzieć, że jest to freeskate/freeride, ze szczególnym naciskiem na ewoulcje przy dużej prędkości połączone z elementami wykorzystywanymi w freestyle slalom. W szkółce rolkarskiej prowadzę zajęcia zarówno z dorosłymi i dziećmi, głównie z podstaw jazdy na rolkach oraz freeskate.
  • Poza rolkami: Jestem studentem Automatyki i Robotyki na Politechnice Gdańskiej, a gdy tylko w tym całym studenckim zamieszaniu uda mi się znaleźć wolną chwilę, spędzam grając na gitarze. Przez 9 lat byłem zawodnikiem klubu piłkarskiego, a całe życie związane jest ze aktywnością sportową, więc śmiało mogę powiedzieć, że sport jest nieodłącznym elementem mojego życia.
  • Osiągnięcia: Moją prawdziwą przygodę z rolkami zacząłem ok 2010r. w momencie gdy stwierdziłem, że sama jazda mi nie wystarcza i chcę spróbować czegoś więcej. Od tamtej pory nieustannie się rozwijm i stawiam sobie nowe wyzwania, a każde zrealizowane wyzwanie staje się moim małym osiągnięciem. Jakiś czas temu przez głowę przeszła mi myśl – "Chcę pomóc innym rozwijać ich rolkową pasję! :)". Niedługo po tym ukończyłem kurs PZSW oraz zostałem intruktorem szkółki ROLL4ALL.
  • Sama o sobie: Pochodzę z Nowego Dworu Gdańskiego, obecnie mieszkam w Gdańsku. Jestem osobą uśmiechniętą, pełną pozytywnej energii i nowych pomysłów. Uwielbiam zaszczepiać w ludziach swoją pasję, każdy postęp moich podopiecznych daje mi ogromną satysfakcję, a każdy ich uśmiech, motywację do ciągłego działania.