Mikołaj Kubski

Łódź

Moja specjalność: Moją specjalnością jest nauka pierwszych kroków oraz podstaw jazdy. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, szybko zyskuję ich uwagę i zainteresowanie. Swoje lekcje prowadzę w sposób ciekawy i interesujący. Z dorosłymi buduję zaufanie i sprawiam, że początkowy strach na rolkach przeradza się w pasję.

Poza rolkami: Jestem osobą aktywną fizycznie i poza jazdą na rolkach gram w squasha, pływam na basenie czy uczęszczam na siłownię. Zawodowo spełniam się jako elektromechanik przemysłowy (analizuję usterkę maszyny i sprawiam, że maszyna ponownie nadaje się do pracy).

Osiągnięcia: Od dwóch sezonów startuję w maratonach na rolkach i na razie nie są to wyniki którymi można się chwalić, ale co sezon wyznaczam sobie własny cel który realizuję, co daje mi to wielką satysfakcję.

Sam o Sobie: Wychowałem się w małej miejscowości koło Wielunia. Pierwsze rolki znalazłem w domowej piwnicy w wieku siedmiu lat. Były za duże, niewygodne i słabej jakości, ale nie przeszkodziło mi to w złapaniu „bakcyla”. Od tamtego czasu zbudowałem ogromną bazę cudownych wspomnień spędzonych na rolkach. Jedno z nich to kiedy kupowałem swoje pierwsze wymarzone rolki (rollerblade twister 80). Stojąc w kolejce do kasy nogi miałem jak z waty i nie wierzyłem w to, że w końcu będę mieć dopasowane rolki, które pozwolą mi na jeszcze więcej (cudowne uczucie!). Rolki pomogły mi także odnaleźć się po przeprowadzce do Łodzi. Na początku miałem tylko pracę, ale potem poznałem pierwszych łódzkich rolkarzy, w tym Marcina i Natalię z I Love Rolki Łódź. I tak oto jestem w tym miejscu - dawny dzieciak, którego marzeniem było uczyć się z I Love Rolki i poznać świetnych rolkarzy, który z dumą i pasją dołączył do tej paczki. Teraz swoją miłość do rolek mogę przekazywać dalej!

Mikołaj Kubski