Mariusz Balon

Kraków

Pasjonat i miłośnik rolek i wielu innych dyscyplin sportowych, aktywnego trybu życia oraz rywalizacji. Jako dzieciak i młodzieniec zapalony zawodnik piłki nożnej, biegacz i tenisista stołowy. Obecnie amator crosstreningu oraz podnoszenia ciężarów i co najważniejsze od ponad 10 lat entuzjasta jazdy na rolkach. Od zawsze zafascynowany możliwościami adaptacji ludzkiego organizmu, walką ze swoimi słabościami, a z czasem coraz częściej motywator, koordynator i paliwo do walki ze słabościami dla innych.

Weteran jazdy miejskiej na rolkach (FSK), która w mojej opinie jest najbardziej wszechstronną i piękną stroną rolek, pozwalającą spojrzeć na miasto z całkiem innej perspektywy. Miłość, która czasem bywała bolesna (otarcia, wywrotki, przeciążone mięśnie), ale zawsze dawała frajdę, którą ciężko było przerwać, a teraz opisać słowami. Przez wszystkie lata przemierzania miast polskich mogę powiedzieć bez zawahania, że okrążyłem ziemię robiąc dziesiątki tysięcy kilometrów. Zdzierając dziesiątki kompletów kół, łożysk i rolek, no i co chyba najważniejsze - budując swoją sprawność fizyczną i zdrowie!

Od 2017 roku instruktor jazdy na rolkach z licencją wydaną przez PZSW. Nauczę Cię podstaw jazdy, która jest niezbędnym elementem do udanej i bezpiecznej zabawy na rolkach, a także bazą pod dalszy rozwój. Poprawne wzorce ruchowe, zbudowanie bazy siłowej i sprawnościowej, która pomoże nam w osiągnięciu Twoich celów. Podstawy jazdy, podstawy slalomu czy jazdy szybkiej oraz podstawy i poziom zaawansowany jazdy miejskiej to rzeczy, których możesz się nauczyć przychodząc na zajęcia.

Ze mną nauczysz się :

Podstaw jazdy na rolkach.

Podstaw slalomu.

Podstaw i zaawansowanej jazdy miejskiej.