Kraków

Kamil Nowaczek

  • Moja specjalność: Na rolkach jeżdżę od ponad 13 lat i właściwie od samego początku była to jazda agresywna. Polega ona, na skokach, często połączonych z rotacją oraz na grindach na różnych przeszkodach(poręcze, murki itp). Szybko stało się to moją pasją dzięki której poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi do dziś mam przyjemność jeździć. Sami zaczynaliśmy od ręcznie robionych poręczy i boxów z powodu braku skateparków. Na szczęście dziś ich nie brakuje i dzięki temu rośnie nam nowe pokolenie rolkarzy. Sam od zawsze pomagałem młodszym i mniej doświadczonym rolkarzom, co dawało mi ogromną satysfakcję. Teraz, jako instruktor, mogę tą wiedzę przekazywac w sposób profesjonalny. Poza jazdą agresywną uczę również jazdy Freeskate.
  • Poza rolkami: Poza rolkami staram się rozwijać drugą zajawkę, którą jest rysunek i tatuowanie. Cała resztę wolnego czasu spędzam na rolkach szlifując swoje umiejętności, a każdy nowy trik, czy to na skateparku czy na streecie dostarcza mi masę pozytywnej energii.
  • Osiągnięcia: Twierdzę, że moim największym osiągnięciem jest to, że do dziś nie rozstałem się z rolkami i dzięki temu mogę być w ekipie I Love Rolki. Poza tym, jak tylko mam możliwość biorę czynny udział w zawodach.
  • Sama o sobie: Mam 29 lat i pochodzę z podkarpackiego Jarosławia. Tam też stawiałem swoje pierwsze kroki z chłopakami z JFC. Obecnie mieszkam w Krakowie i tutaj uczę jazdy na rolkach od podstaw, poprzez jazdę Freeskate po Aggressive zarówno dzieciaki jak i dorosłych.