Szczecin

Joanna Paszkiewicz vel Pipilewicz

  • Moja specjalność: Dzieci! Świadomość tego, że mogę przekazać swoją wiedzę i zaszczepić bakcyla rolkowego w moich podopiecznych jest niesamowita. Staram się sprawić aby każda lekcja z dziećmi była dla nich niezapomnianą przygodą. Uśmiechnięte maluchy czyniące postępy na każdej lekcji, zadowoleni rodzice, którzy tak jak dzieci, chcą wejść w świat rolek – coś niezwykłego, dającego mi osobiście poczucie spełnienia i satysfakcji.
  • Poza rolkami: Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, animatorka czasu wolnego, nauczycielka języka angielskiego i instruktorka Sportów Wrotkarskich, zapalona podróżniczka i dusza towarzystwa.
  • Osiągnięcia: Staram się wywoływać uśmiech na twarzach innych i zarażać naturalnym optymizmem. Uwielbiam dowiadywać się nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty. Uważam, że człowiek powinien uczyć się przez całe życie i jeśli coś go interesuję to powinien pójść za ciosem i dowiedzieć się więcej – stąd moje liczne kursy, m.in. ukończony kurs instruktora sportów wrotkarskich. Moim największym osiągnieciem w kwestii nauczania jazdy na rolkach jest to, że moi kursanci nie chcą mieć zajęć z nikim innym i zawsze pod koniec zajęć dopytują kiedy spotykamy się kolejny raz!
  • Sama o sobie: Niesamowita pozytywnie nakręcona wielotematyczna gaduła wierząca w to, że nie ma takiej rzezy której nie można byłoby się nauczyć albo zrobić. Ambitna, kochająca dzieci instruktorka sportów wrotkarskich.