Trójmiasto

Grażyna Tarwid

  • Moja specjalność: Dwa lata temu zaczęłam uczyć się tricków na rolkach agresywnych, ale doszłam do wniosku, że nie można być dobrym rolkarzem agresywnym nie będąc rolkarzem freeskatowym, toteż odłożyłam na chwile w czasie naukę tricków na rzecz nauki zjazdów, skoków i slajdów. Wobec tego wciąż się uczę i jeszcze długa droga przede mną! W Roll4All prowadzę zajęcia na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.
  • Poza rolkami: Zawodowo zajmuję się grafiką komputerową i projektuję głównie marki. Poza pracą jestem fotografem amatorem, dla przyjemności robię sesje, często uwieczniam wydarzenia organizowane przez Roll4All.
    Poza tym w wolnym czasie piekę ciasta i uprawiam różne sporty. Bardzo lubię pływać i spędzać czas na powietrzu. Nie wyobrażam sobie zimy bez wyjazdu w góry na narty lub snowboard!
  • Osiągnięcia: Każda nowo zdobyta umiejętność, czy to w jeździe na rolkach, fotografii czy gotowaniu, jest dla mnie małym sukcesem. A kiedy jeszcze z tymi umiejętnościami pojawiają się wymierne rezultaty, to z każdej takiej małej rzeczy cieszę się jak dziecko, którym gdzieś tam w głębi serca cały czas jestem.
  • Sam o Sobie: Gdynianka z krwi i kości, wierna miejscu urodzenia, morzu i otwartym przestrzeniom. Niespełniona artystka od małego, wielbicielka dobrego projektowania, Szwajcarskiego Designu, książek o typografii, butów i roślin. Totalny łasuch i wiecznie zakręcona głowa.