Franciszek Pastwa

Łódź
  • Moja specjalność: Rolki służą mi przede wszystkim do grania w hokeja. Rywalizacja, szybka jazda, walka o krążek, asysty i strzelone bramki to cechy, które sprawiają, że in-line hokej to bezsprzecznie moja ulubiona dyscyplina na rolkach. Bardzo lubię też freeskating i jazdę po rampach, co również przynosi mi wiele przyjemności i satysfakcji. Jakkolwiek każdorazowo gdy wezmę kija do ręki dociera do mnie, że hokej na rolkach jest moim rolkowym nr 1.
  • Poza rolkami: Rolki to niejedyny sport, który mi przypadł do gustu. Szczególnie upodobałem sobie również szusowanie na nartach i jazdę na łyżwach. Poza tym na co dzień lubię wyciszyć się grając na pianinie muzykę filmową lub klasyczną.
  • Osiągnięcia: Jako hokeista nie mówię zbyt często o swoich indywidualnych osiągnięciach, ponieważ hokej na rolkach to sport drużynowy. Na pewno są to strzelone bramki, wyprowadzone akcje, asysty.
  • Sam o sobie: Urodziłem się w Warszawie dość niedawno :), mieszkam w Mińsku Mazowieckim. W 2017r. uzyskałem uprawnienia instruktora PZSW. Potrafię dogadać się (prawie) ze wszystkimi, więc jeżdżę na rolkach zarówno z tymi małymi jak i dużymi.