Aleksandra Jarosińska

Warszawa

Moja specjalność: Największą przyjemność sprawia mi nauka freeskate'u, czyli jazdy miejskiej na każdym poziomie ;) Lubię uczyć skoków i slidów, a także stylowego pokonywania przeszkód miejskiej dżungli ;) Pomagam również w wejściu w świat rolek - podstawy nie są mi obce.

Poza rolkami: Studiuję fizjoterapię na warszawskiej AWF, szczególnie interesuję się mechaniką ludzkiego ciała, a w wolnym czasie od rolek i fizjo - spędzam czas trenując krav maga i zaczytuję się w powieściach fantasy.
Osiągnięcia:
Jestem Mistrzynią i Wicemistrzynią Polski w dwóch dziedzinach freeskate - kolejno Free Jump i Slide, a także członkiem kardy narodowej Polski.
Sama o Sobie:
Moje życie dzielę przede wszystkim miedzy rolki, a fizjoterapię. Rolki dały mi pasję, marzenia, możliwość ich spełnienia i wspaniałych przyjaciół. Fizjoterapia również jest moją pasją i dzięki temu kierunkowi jeszcze skuteczniej mogę pomagać ludziom - także w nauce jazdy na rolkach ;) Staram się być wszechstronna i próbowałam wielu dyscyplin rolkarstwa - jazdy agresywnej, slalomu, speed slalomu, ale serce podyktowało mi freeskate ;)