Warszawa

Tomasz Karwowski

  • Moja specjalność: Moja pierwsza w życiu jazda na rolkach odbyła się w wieku 8 lat - zakończyła się ona upadkiem i starciem kolana do krwi. Sześć lat później, mój kolega namówił mnie do jazdy na rolkach na boisku asfaltowym, która skończyła się bolesnym obtarciem. Trauma z dzieciństwa powróciła. Po kolejnych 6 latach, ten sam kolega przekonał mnie, że rolki nie są złe. Kupiłem więc rolki i po raz pierwszy wziąłem udziału w nocnym przejeździe rolkarzy. Właśnie tam poznałem wielu pozytywnych i zakręconych ludzi. Od tamtego czasu rolki wypełniają każdą moją wolną chwilę. Dlatego korzystając ze swoich pierwszych, bolesnych doświadczeń związanych z jazdą na rolkach, stawiam na bezpieczeństwo moich najmłodszych podopiecznych. Rodziców natomiast uczulam, że ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo dzieci, czyli założenie kasku i ochraniaczy przed rozpoczęciem zajęć - to podstawa pozwalająca uniknąć wielu nieprzyjemności. Równie istotne jest dobrany odpowiednio sprzęt dla stopy rosnącego dziecka.

  • Poza rolami: To na pewno sport przez duże S! Piłka nożna amatorsko oraz sporty siłowe przez większą część swojego życia. Uwielbiam pływanie ale w zbiornikach naturalnych – basen jest dobry na emeryturę ;) żadnego sportu się nie boje, dlatego od niedawna próbuje swoich sił w Muay Thai. Poza sportem interesuję się optymalizacją procesów produkcyjnych dlatego też kończę studia podyplomowe w tym kierunku.

  • Osiągnięcia: Moim największym sukcesem jest każda osoba , którą uda mi się przekonać do założenia rolek , spróbowania swoich sił w jeździe na 8 kółkach oraz zarażeniu jej pasją do tego sportu . Najcenniejszą „bezcenną” nagrodą jaką otrzymałem do tej pory , to uśmiech wielu dzieci zadowolonych z zajęć, które przeprowadziłem z nimi.

  • Sam o sobie: Tomek zwany Atomek – a Tomek to , a Tomek tamto :) człowiek szalenie spontaniczny twardo stąpający po ziemi , na rolkach pełen luz :)

  • Instagram: https://www.instagram.com/atomowe_role/

Tomasz Karwowski