Warszawa

Paulina Czapla

  • Moja specjalność: Najlepiej się czuję przy uczeniu początków slalomu oraz trików zaawansowanych. Od kilku lat prowadzę zajęcia slalomowe dla najmłodszych rolkarzy oraz przygotowuję ich do zawodów. Służę również pomocą w pierwszych krokach na rolkach zarówno u dzieci jak i dorosłych. Nie są mi obce podstawy slalomu na wrotkach, z którymi mam styczność od 2 lat.
  • Poza rolkami: Od zawsze interesowałam się sportem i plastyką pod każdą postacią. Jak nie piłka ręczna lub rzut oszczepem to malarstwo i fotografia. Już od dzieciństwa rysowałam i malowałam gdzie popadło. Kiedyś nawet próbowałam projektować ubrania. Skończyło się na tym, że wylądowałam w Liceum Plastycznym i próbuje projektować wnętrza.
    Obecnie studentka 3 roku na AWF - Turystyka i Rekreacja.
    Oprócz tego prowadzę swojego bloga ze zdjęciami Lomo: http://paulaczapla.tumblr.com/.
    Znajdziecie mnie również na instagramie: https://www.instagram.com/paulaczapla/
  • Osiągnięcia: Wciągnięcie w rolki moje dwie młodsze siostry ;) Nadal czerpiemy z tego radość i nawzajem się nakręcamy. Ogromną radość sprawiają wyniki moich uczniów na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Osiągnięcia rolkowe, z których jestem zadowolona to między innymi Wice-mistrzostwo Polski 2015 w Battle Slalom, zajęcie 3 miejsca w konkurencji Speed Slalom na zawodach RollerClub Cup 2016 w Moskwie oraz miejsca w pierwszej 10 w rankingu światowym w konkurencjach Speed Slalom oraz Freestyle Battle.
  • Sama o Sobie: Młoda, energiczna, pełna entuzjazmu dziewczyna, która stara się zrealizować swoje marzenia i cele. Freestyle Slalom jeżdżę od około 9 lat. Swoją przygodę zaczęłam w Szkółce Rolkowej Wodzu w Rzeszowie, gdzie po 3 latach rozpoczęłam pomagać i uczyć na zajęciach. Później dołączyłam do ekipy I Love Rolki, w międzyczasie przygotowując się i startując w zawodach slalomowych na całym świecie :) Mimo zmiany miejsca zamieszkania i rozpoczęcia studiów znajduję czas na coraz to nowsze odmiany Inline Skatingu. Próbowałam swoich sił w jeździe na wrotkach na skateparku oraz w jeździe szybkiej.

Paulina Czapla