Warszawa

Patryk Przyczyna

  • Moja specjalność: W I Love odpowiedzialny jestem za naukę dorosłych. Prowadzę zarówno lekcje dla osób, które pierwszy raz zakładaja rolki, poprzez tych którzy już jeżdzą, po zaawansowanych, którzy chcą podnieść swój poziom. Jako pasjonat staram się zarazić rolkową chorobą wszystkich moich uczniów - na razie skutecznie :) Ponieważ wymagam dużo od siebie, moje ambicje mają też przełożenie na lekcje, które prowadzę. Podobno jest ciężko... ale adepci polecają mnie kolejnym osobom :) W końcu zwycięzców o metody się nie pyta.. :P
  • Poza rolkami: W zasadzie odkąd pamiętam wiodłem sportowy tryb życia. Najpierw była to koszykówka, później 6 lat treningów karate, golf, aż poznałem rolki i.. podporządkowałem im całe życie. Poza tym w zimie jestem morsem no i od niedawna motocylistą-podróżnikiem. Fascynuje mnie Azja i tam kieduję koła mojego enduro :) Oprócz tego organizuję niskobudżetowe wyjazdy rolkowe po europejskich stolicach. Dodatkowo jestem, założycielem Nightskating Lublin oraz współzałożycielem ligi Bladecross w Warszawie.
  • Osiągnięcia: 4 kyu w Karate Kyokushin, jednak umiejętności wyniesionych z treningów staram się nie używać podczas prowadzonych przeze mnie lekcji :P Handicap 17 w golfie. Nie posiadam rolkowych osiągnięć na zawodach jak większość ekipy I Love Rolki, jednak uważam że poziom jaki reprezentuję przez stosunkowo krótki okres jazdy jest.. zadowalający.. Jeżdzę praktycznie codziennie, próbuję coraz to nowszych rzeczy. Najbardziej podobają mi się slajdy i jazda po schodach:)
  • Sam o sobie: Na rolkach jezdzę 4 lata.. ale żaden inny sport nie zawładnął mną aż tak bardzo. Codzienna jazda stała się pasją, motywacją, wyzwaniem aby być coraz lepszym. Szybkość, adrenalina, upadki, czasami strach - to wszystko sprawia, że I Love Rolki :)