Zabrze

Julia Grzegorzak

  • Moja specjalność: To zdecydowanie freestyle slalom. Pomimo, tego że na rolkach jeżdżę stosunkowo krótko i nie zdążyłam wypróbować swoich sił w innych dyscyplinach, od samego początku postanowiłam poszerzać swoje umiejętności w jeździe "na kubkach". Na szczęście nie myliłam się co do wyboru.
  • Poza rolkami: 7 lat trenowałam taniec towarzyski. Bardzo chętnie spędzam czas z dziećmi. Lubię spotykać się ze znajomymi i przyjaciółmi. Posiadam certyfikat DSD 2 C1.
  • Osiągnięcia: Rozpoczęcie współpracy z I LOVE ROLKI zaliczam do swoich największych sukcesów związanych z rolkami. Dzięki tej współpracy otworzyły się przede mną nowe możliwość, m.in. możliwość prowadzenia zajęć z podstaw slalomu dla dzieci i dorosłych. Swoje pierwsze zajęcia będę wspominać jeszcze bardzo długo... w przyszłości zamierzam wystartować na zawodach, zdobyć nowe doświadczenia i osiągnięcia.
  • Sam o Sobie: Właśnie ukończyłam liceum i przygotowuję się do matury. Zamierzam studiować j. angielski i/lub kierunki związane ze sportem na AWFie.

Julia Grzegorzak